A zároveň tváří nové značky Pe.tia, kterou vám právě teď představujeme. Podívejte se na ukázky pro vás (zatím) neznámé módní návrhářky Petia Krčkové, jejíž modely vás možná zaujmou svou originalitou a pohodlím.

Pe.tia

Svou první samostatnou přehlídku předvedla v rámci módního večera s názvem Fashionstarstv.cz u příležitosti 5. narozenin Misha/hair studia, které se zároveň podílelo na účesech modelek. Svou kolekcí chce oslovit ženy vyžadující původní design, vysokou kvalitu materiálů i zpracování a také oblečení, v kterém se budou cítit žensky, ale přitom velmi pohodlně.

Pe.tia

Pe.tia

Pe.tia

Samotná přehlídka potvrdila, že módní návrhářku Pe.tia Krčkovou zřejmě čeká velký úspěch. Již během večera získala první zákaznice z řad přítomných hereček a modelek, které předváděly její modely. Např. miss Kateřina Sokolová, herečky Klára Jandová, Hanka Vágnerová, Jana Stryková a mnoho dalších.

Pe.tia

Pe.tia

Pe.tia

Možná si řeknete, konečně ženy z masa a kostí. Že by to byl jeden z důvodů, proč si mnohé návrhářky vybírají modelky i z řad hereček, zpěvaček a známých tváří, které nejsou profesionálními modelkami, ale umí šaty nosit a vtipně převést i na předváděcím mole?

Pe.tia

Pe.tia

Hlavní hvězdou byla kmotra kolekce herečka Tatiana Vilhelmová, která se zároveň stala jednou z nových tváří této návrhářky

 Co řekla ke kolekci?

 

Pe.tia

„Přeju Petie Krčkové, aby měla mnoho spokojených zákaznic, ale hlavně, aby si její zákaznice své oblíbené modely schovávaly, protože v nich zažijí něco krásného a budou v nich uchovávat tyto krásné vzpomínky.“

Pe.tia

Kromě modelů předvedla také jediný klobouk v kolekci, který vytvořila speciálně pro tento večer známá česká návrhářka klobouků Libka Safr.

Pe.tia

Na mole se také v modelu Pe.tia objevila Leona Machálková, která byla kmotrou hair show Misha/hair studia.

Foto: archiv Misha/hair studia

Čtěte také:

Reklama