Bonboniéry Tatiana se od července objeví na regálech obchodů v nových stylových obalech. Milovníci této čokoládové pochoutky se však nemusí bát, že by přišli o její skvělou chuť. Oblíbenou kombinaci nugátového krému s celým oříškem obaleným v mléčné čokoládě ocení i ti, do kterých byste to možná ani neřekli. Pokud tedy hledáte maličkost, která potěší některého z vašich blízkých, sáhněte v obchodě po Tatianě s novým designem a přesvědčte se o tom, že lahodné chuti bonboniéry Tatiana nikdo neodolá.

Bonboniéra Tatiana má již dlouholetou tradici. Vyrábí se od roku 1980 a v současnosti patří mezi nejoblíbenější trojici českých cukrovinek. Je tak dobrá, že její receptura nebyla nikdy změněna. Pokud byste ale chtěli experimentovat, můžete zkusit některý z mladších přírůstků: Tatianu v hořké čokoládě s kakaovým krémem nebo exotickou Tatianu Kokosový krém.

Nový design obalu dodává bonboniéře styl, proto se skvěle hodí nejen pro domácí mlsání, ale je také ideálním dárkem pro toho, na kom vám opravdu záleží. Přesvědčte se, že Tatianu zbožňuje opravdu každý.

TatianaTatiana
Tradiční bonboniéra tak, jak ji máme rádi...

Gramáž: 194 g
Doporučená cena: 73,90 Kč

TatianaTatiana
Čokoládový krém

Gramáž: 184 g
Doporučená cena: 73,90 Kč

TatianaTatiana
Kokosový krém

Gramáž: 190 g
Doporučená cena: 73,90 Kč

 

Reklama