6164183bd5b7dclanek.jpg
Foto: Shutterstock

Kennyho Deusse sleduje na instagramovém profilu On Adventure With Dad více než čtyři sta tisíc lidí. Jsou totiž fascinovaní, co všechno děti se svým otcem zažívají. Kenny Deuss je totiž obratným uživatelem photoshopu, a tak dokáže fotky svých dětí parádně upravit, aby to vypadalo, že se každý den dostávají do vzrušujících a nebezpečných situací, na které rozhodně nemají věk.

Celý žertík vznikl původně jen pro Kennyho partnerku. Když se vracela po mateřské do práce, měla strach, jestli její přítel doma s dětmi všechno zvládá. On se jí rozhodl poškádlit a ukazovat upravenou realitu na fotkách.

Na snímcích se děti dostávají do situací, které jsou nočními můrami všech rodičů. Můžete na nich vidět dítě s grilovacím náčiním, které se přibližuje k ohni, kojence, který už už spadne z hromady polštářů přímo na hlavičku, nebo miminko, které si hraje s motorovou pilou. Fotografie jsou upravené natolik realisticky, že není skoro poznat, že se dané situace skutečně nestaly. Kenny Deusse se ale dušuje, že jde opravdu jen o kouzlo photoshopu a jeho děti jsou s ním jinak v bezpečí. 

Zdroj: Instagram On Adventure With Dad

Reklama