Musím podotknout, že můj táta je chytrej člověk, ale co mi předvedl s počítačem, mě teda rozzbilo. Kdysi, už v době počátků mobilních telefonů, se zařekl, že se nic nového učit nebude, a to dodržel dodnes. Neumí si vyzvednout ani smsku, natož aby nějakou sám stvořil a napsal. Běžně, když chce někomu zavolat, tak se v tom pošťourá a mně od něj přijde prázdná sms. Samozřejmě o tom nemá ani potuchy.

A to samé je on a počítač. Jednou chtěl něco najít na internetu, tak přišel a automaticky si sednul na mé místo a čekal, co bude. Zapla jsem teda PC a průběžně odbíhala. Než naběhne PC, tak tam máme heslo. A najednou táta volá: ,,Pojď sem, ono to nějak nejde!" Tak jsem přišla, namačkala heslo a on povídá: ,,Tam bylo napsáno, ať na to zaťukám, a tak jsem zaťukal, a ono nic". Tak se ho ptám a jak jsi zaťukal? Názorně mi to předvedl. Jako když klepete na dveře, klepal on prstem do monitoru! :-)

Prostě někteří senioři a technika nikdy nepůjdou dohromady.
Zdraví  Vega


Jojo, tohle znám, tatínkovi se zase spouští pořád neznámo proč blue tooth. Nechápu, jak to dělá, ale kdykoli přijedu domů, musím mu ho vypínat. A sms? Co jsou to sakra ty sms?:)

Reklama