Velká jarní soutěž skončila. Tři tašky Messenger Bag značky Lässig nejen ke kočárkům stejné značky získají tři soutěžící.

Taška Messenger Bag putuje za

  • Gia21 z Vyškova
  • vivianr ze Šonova
  • ala63 z Lovosic

Gratulujeme a posíláme do 14 dnů!


Taška Messenger Bag značky Lässig (motiv Field grey). Taška nejen ke kočárku značky Lässig

lassigNěmecká značka Lässig, v ČR distribuovaná firmou Babypoint, nabízí prakticky řešené a zároveň vysoce módní tašky, brašny, batohy i kabelky s uspořádáním pro každodenní potřeby maminek a tatínků, kteří se starají o své dítko a musejí mít s sebou a po ruce řadu věcí, od plínky až po svačinu. Tašky jsou uzpůsobeny tak, aby se daly připevnit na kočár i nosit samostatně. Další část sortimentu značky LÄSSIG tvoří tašky a kufříky pro děti, dětské nádobíčko, dětské deky či cestovní podhlavníky. Třetí skupinu pak představují šátky pro děti, kojící šály či pásy na těhotné bříško.

Universální a praktický formát tašky Messenger Bag z řady 4Family Casual nabízí přehledné vnitřní uspořádání. Uvnitř najdete složenou voděodolnou přebalovací podložku, izolovaný a vyjímatelný držák na láhev, voděodolnou kapsu či přihrádky na přesnídávky a jiné dózičky. Taška má výškově nastavitelný ramenní pás a lze ji připnout na kočárek. Velmi zajímavá je také možnost výměny předního dílu se vzorem. V nabídce je celá řada dalších motivů: dámských, unisexových i pánských.

Šedá taška s motivem Field grey má rozměry 36,5 x 14 x 31,5 cm (1,14 kg) a je vyrobena ze 100% polyesteru. Hodnota výhry 1.870,- Kč.

www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu

Reklama