Přinášíme vám dva tipy na letní čtení a zábavu. Knížky můžete vyhrát v naší soutěži.

Tarot od A do Z Tato kniha svým čtenářům otevírá svět vykládacích karet a jejich významů. Kromě návodů obsahuje i spoustu obrazové přílohy.

Kniha o tarotu je zábavným, inspirativním průvodcem barvitou říší vykládacích karet. Naučí vás všemu, co potřebujete vědět o tarotu.

Začneme výběrem nejlepší sady, naučíme se klást ty správné otázky a odhalíme taje dokonalého výkladu. Seznámíme se se všemi kartami Velké i Malé arkány, s jejich významem a symbolikou. Nechybějí ani rady ohledně vykladačské praxe, doplněné zajímavými informacemi o spojení tarotu s numerologií, astrologií, krystaly a kabalou.

Můžete si vyzkoušet víc než třicet způsobů výkladu karet, které vám pomohou nejenom prohlédnout budoucností, ale podívat se rovněž do svého vlastního nitra. Dozvíte se tak pravdu o sobě, o lásce nebo o kariéře, a pochopíte, jak si nejlépe uspořádat šťastnější život

Bojovníci - velká ilustrovaná publikace pro všechny malé i velké dobrodruhy. Knížka kromě fakt, válečných technik a úspěchů největších bojovníků v dějinách obsahuje spoustu ilustrací a fotografií, ale také množství různých tajných kapes, přihrádek a malých překvapení.

Knížky vycházejí v nakladatelství Metafora

www.metafora.cz

Naše soutěž o tyto novinky probíhá zde