Tady je druhá padesátka odpovědí na vaše otázky do Tarotu. Ty, na které se nedostalo, bych ráda informovala, že příští měsíc chystám další stejné vykládání.

[100] barkl2 [*]
Míšo prosím o odpověď, mám opustit partnera který mi ublížil? Nebo bych byla šťastnější bez něj. Já 3.9.1971 on 7.11.1973. Díky.

Ahoj, víš, ještě by ten vztah mohl být hezký, pokud sde Ti podaří přenést se ještě přes jeden problém., Řekla bych, že mu všechno dojde, až když udělá ještě jednu botu. Teprvě tehdy ho to doběhne. Vydržíš -li, hodně se změní. Pokud odejdeš, nebudeš mít nouzi o nápadníky, ale mohla bys byť nakrátko vtstoupit do podobného problému.

09:27:57 [edit] [99] Alenkaxxl [*]
Ahoj Míšo, chtěla bych vědět, co ke mně cítí muž, kterého já tak miluji. A jestli je vůbec reálné, abychom spolu někdy žili. Narodila jsem se 18. srpna 1976. Děkuji

Ahoj Alenko, moc reálným bych ten vztah teď neviděla. Řekla bych, že on je dost komplikovaný člověk. Dost na milou Lvici, toužící po slunném životě, upřímnosti a láskyplnném přijetí. On je sebedestruktivní, rozpolcený a na Tebe má náročnou energii.

09:27:02 [edit] [98] Dadunka [*]
Dobrý den,chci se zeptat na syna 28.3.84.Nyní má práci a shání něco jiného.Uspěje?Potom bych chtěla vědět,jak to vidíte s jeho partnerským životem a kdy najde tu pravou partnerku.děkuji Dáda

Ahoj, práci sežene a dobře placenou. Bude spokojený. K tomu partnerskému vztahu, buďto ta slečna stojí za dveřmi, nebo Ti něco neřekl. Je tam a je to moc hezké. Bez obav. Je zamilovaný. :-)

09:26:05 [edit] [97] Astřička [*]
Krásný červencový den Míšo ,

já 15.1.73, manžel 9.9.71. Trápí nás jedna otázka. Budeme někdy doma tři? Díky Astřička

Ahoj, i Tobě krásný den. Budete a ráda Ti to říkám. S největší pravděpodobností to bude holčička. Nevidím to moc v dálce :-) Tak ať je zdravá a přinese vám štěstí.

09:25:31 [edit] [96] blanca [*]
Dobrý den Míšo, chtěla bych se zeptat, jestli můj současný vztah s přítelem má nějakou budoucnost?? Já 11.1.1977, on 18.7.1972.

A ještě jednu otázku - chtěla bych mít ještě miminko, podaří se někdy v budoucnu??

Děkuji za odpověď.

Ahoj, úplně bez mráčku ten váš vztah není, ale to asi víš sama. V budoucnu se Ti tam míhá ještě další muž a bude to na Tobě... miminko zatím neřeš, pro budoucno ale není problém. Přeji Ti hodně štěstí.

[95]
Ahoj Míšo, tentokrát se neptám za sebe, ale za kamarádku. Žije s přítelem už pár let a chci se zeptat, s jejím pověření, zda má tento vztah budoucnost.

Ona: 15.5.1976[/size]

On: 23.3.1972[/color]

Ahoj, ano má. Dokonce by mohli i chovat asi někdy v příštím roce. Sice to nebude právě plánovaná věc a jeden z nich by z toho mohl být přepadlý, ale o rozchodu to zatím není. Každopádně je to o nich. Z pohledu tarotu to má smysl.

09:23:41 [edit] [94] Peťule* [*]
Ahoj Míšo. Budu schopná splatit partnerovi dluh, který udělal můj bratr? Budu někdy vůbec finančně nezávislá? Děkuji. 27.2.74,20.25

Ahoj, málokdo je finančně zcela nezávislý. Nepatříš mezi ty kdo jsou "za vodou". Nebudeš ale na tom, nikdy tak špatně, abys nemohla případně nějaké částky splácet. Najednou to ale patrně neuděláš. Taky proč? Kdo by to po Tobě chtěl, kdo Tě má rád?

09:23:36 [edit] [93] Kari-nka [*]
Dobré ráno Míšo,

chtěla bych se Vás zeptat na osobu narozenou 13. 8. 1975...něco jsem pokazila svou "hrrr" povahou a tento můž se teď semnou nebaví a ignoruje mě. Mě tahle situace hrozně bolí, vyřeší se to? Bude náš vztah zase takový jako kdysi? Co ke mě tento člověk cítí? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Datum méh narození 14. 5. 1982 02.30 hod

Ahoj, raději bych měla lepší výklad. Nevypadá to, že byste spolu měli zestárnout. On je studený a asi i bude. Něco v něm zůstalo. Máš tam ale brzy jiného muže. Zemitého. Pěkný chlapík se sportovní postavou. To je pěkné. Neulpívej a jdi dál. Bude to lepší. Přeji Ti hodně štěstí.

09:21:55 [edit] [92] macourek [*]
Ahoj Míšo, chtěla jsem se zeptat na své dva syny, jestli oba dokončí školu - starší 11.2.1991 půjde po prázdninách do posledního ročníku, zvládne závěrečné zkoušky ?? Mladší 11.3.1993 půjde do 2.ročníku střední školy, dokončí jí zdárně maturitou ?? Děkuji moc

Ahoj, staršího čeká jen patrně nějaký reparát, nebo něco takového, ale nakonec s úspěchem. Maldší je maličko komplikovanější. Budu vykládání na Ž-I hodněkrát opakovat. Zeptej se mě později...teď je to takové všelijaké....každopádně držím palce oběma.

09:21:48 [edit] [91] hedvika100 [*]
Dobrý den narodila jsem se 15.10.1978 a zajímalo by mě zda si najdu nové zaměstnání? Vám přeji hodně úspěchů ve věštění. Děkuji

Ahoj Hedviko, rozhodně ano a rychle. Je to převážně mužský kolektiv a bude se Ti tam líbit :-) Bezva.

09:19:26 [edit] [90] Dadunka [*]
Dobrý den Míšo,měla jsem problém s manželem 14.5.53 a jednou ženou 31.1.73 ohledně jejich flirtu.Vše bybo vedeno ze strany této ženy,pravděpodobně ze zištných důvodů.Ze strany manžela k nevěře nedošlo,ale dále spolu spolupracují.Chci vědět,jak se bude vyvíjet jejich vzájemný vztah,zda nemůže znovu dojít k něčemu více,než jen ke spolupráci.Já 11.8.64 mám nyní možnost nové pracovní příležitosti,a chci znát,zda budu úspěšná a jestli na tuto práci budou mé síly stačit.Děkuji předem.Dáda

Ahoj, nějaké další nevěry bych se nebála. Ona to má srovnané a na nic nepřistoupí. Ty si ale dávej pozor. Co se týče Tvé pracovní nabídky, je to dobré dokonce až moc. Mohla by ses tu totiž zamilovat pro změnu Ty. A u žen to je sešup :-) Přeji Ti hodně štěstí.

09:15:53 [edit] [89] Anai [*]
Ahoj Míšo. Bude muset můj přítel nar. 16.6.1975 v 7.00 ráno měnit zaměstnání v důsledku zániku firmy a jaká je prognóza jeho úspěchu? Děkuju moc a moc!

Ahoj, na jeho místě bych i přes opravdu podělané období setrvala. Neměli by se úplně rozpadnout, ale změny tam budou. Jestli se ukvapí a odejde, bylo by to do budoucna horší. Ať už se jeho firma bude měnit na cokoli, je tam možnost pozdějších i finančních úspěchů. Rověnž profesně by narostl. Něco jako satisfakce za skutečně náročné období. Držím mu palce.

09:15:15 [edit] [88] koryna [*]
Ahoj Míšo,právě mi skončila mateřská a chtěla bych vědět ,jestli jsi najdu nějakou práci ve které budu spokojená a ještě mám jednu otázku. Jsem vdaná ale zamilovala jsem se do jiného muže a chtěla bych vědět,jestli to tak cítí i on. Moc díky. Jsem narozena 26.1. 1980

Ahoj, o práci se neboj, tam je to rychlé a bez problému. Horší je to s tím naším novým objevem. Zatím se hlídá, ale později by to mohlo být o slušném trojúhelníku, který bys neutajila, možná ani nechtěla utajit. Má to docela fatální vývoj, tak nevím, jestli Ti takové dobrodružství doporučit. Každopádně přeji štěstí. Mimochodem, když žena kouká stranou, je důvod tam, kde se nachází....není to zpravidla bez příčiny.

09:14:44 [edit] [87] Ivásek [*]
Dobré ranko, Míšo.

Chtěla bych se tě zeptat, jak to vypadá s mým současným přítelem (15. 5. 1961) - jak se bude vyvíjet náš vztah. Neustále se mi v životě míhá jeden muž (28. 2. 1952), který mi v hlavě dělá zmatek.

A co v mé práci? Je tam šance k nějaké změně nebo je tam dokonce naprostá změna pracovního místa?

Moje datum narození 27. 10. 1979 (no jo, jsou na mě moc staří)

Ahoj, abych pravdu řekla, nevypadá to valně ani s panem Býkem, ani s panem Rybou. Tvůj princ se blíží a má něco společného s cizinou a také s Tvou prací, ve které žádné problémy nemáš. Spíš vývoj k lepšímu. Mezi Tebou a panem X nebude tak výrazný věkový rozdíl a navíc je zřejmě ohnivý. Ke Śtírce je to sice náročné, ale zato o to vášnivější. :-) Přeji Ti štěstí.

09:13:27 [edit] [86] Remek [*]
Dobrý den, Míšo,

Mám otázku ohledně manžela. Má zůstat ve svém současném zaměstnání? Dojde ke změně k lepšímu v lidských vztazích a jednání nadřízených? A co služební postup, přijde někdy? Manžel se narodil 16.2.1964

Děkuji moc.

Ahoj, nedivím se, že se ptáš. V současné práci je to asi skutečně "voser" a navíc to nevypadá ani jinak do budoucna. Vůbec nejlíp by udělal, kdyby se sbalil a hledal jinde. Vyšla by sice až druhá možnost, zato by byl pak podstatně spokojenější. Volba je na něm. Držím mu palce.

09:07:51 [edit] [85] Kubášek [*]
Dobrý den Míšo, ráda bych věděla jak se bude dále vyvíjet můj vztah s manželem a moje studium?

Já 3.11.1964 16.30, manžel 12.11.1964 - Liberec

Ahoj, ve vztahu budete muset řešit problém, který se jakoby vrací z minulosti. Není to jednoduché, ale nemělo by vás to "zabít". Příjemné ale také ne. Zkuste se zamyslet oba. Hlavně manžel. Tvoje studium je bez mráčku - tam máš pevnou půdu pod nohama. Přeji štěstí as držím palce.

09:05:49 [edit] [84] SENSITIVESKIN [*]
Milá Míšo, zajímalo by mne, zda můj syn - nar.23.10.85, 5,30hod., Brandýs n.L. už konečně najde pracovní i citovou stabilitu ve svém životě, neboť se již přes rok nemůže nějak "vzpamatovat".

Děkuji

Ahoj, on ještě musí srovnat svoje modely. V současné době tam je citový vztah, ale tam je problém, jak komunikační , tak i energetický. Pak je tam žena, která také není pro něho, byť si to bude myslet. Problém je v tom, že není volná. Trojúhelníky také nejsou to pravé. Nakonec Tě ale potěším. Má tam ženu a velmi záhy i rodinu a pěkný šťastný vztah. Holt musí ještě život ochutnat, aby věděl z jakého menu vlastně vybírat. Pracovní stránka se mu upraví rychleji :-)

[83] devilscat [*]
Dobrý den. Měla bych na Vás 2 otázky.

1) Potkám už brzy toho pravého? Narodila jsem se 4.8.1978 v 9hod. Mám skvělou práci, supr kolegy a báječné kamarády, jen ne a ne najít toho správného chlapa.

2) Hledám si nějaký byteček na hypotéku. Podaří se mi to?

Díky moc za odpověď!

Ahoj Ďábelská kočko,:-) Je to u tebe spíš o kvalitě. O kvantitu bych se nebála. Budeš se muset ještě probít přes tři, než se objeví ten ON. Je to racionální muž, dost možná se slušným postavením. Trošku těžkopádný na Lvici, ale to Tobě vadit nebude. Máš tam krásný vztah, společné plány a všechno pěkné. Ten byt z toho vyplývá. Nebudeš ho pak muset hledat. Vlastně Ti mohu jen gratulovat.

09:00:55 [edit] [82] Petrushe [*]
Dobrý den Míšo Chtěla bych se zeptat, jak se to u mne vyvrbí s láskou...narozen 14.4.1980 a já 14.6.1981...mám mu ještě věřit nebo ho nechat jít dál, kde potkám někoho jiného, už se v tom plácám opravdu dlouho. A ještě jednu otázku...když teď dám výpověď v práci a vrhnu se do něčeho nového, dopadne to dobře?

Děkuji mnohokrát

Ahoj, nikam netoč zrak prozatím. On, 1980 Tě v nejbližší době moc překvapí něčím velmi hezkým. Opravdu pěkné. Procházíš teď dobrým obdobím, takže pokud chceš začít něco nového, neboj se toho. Klidně se vrhej - nemůžeš si v tuhle dobu natlouct. Hodně štěstí!

08:58:12 [edit] [81] Aprilka1 [*]
k otázce 68+69+74 všichni narozeni v Praze

08:57:49 [edit] [80] Kadla [*]
Prosím, čekají mne teď v životě nějaké změny? Hlavně v mém vztahu? Na. 2. 1. 1966, 15:50 Karviná. Děkuji.

Ahoj, neřekla bych a pokud ano, tak jen ty pěkné. Vztah máš do budoucna hezký. Nějaká ženská věc, která se nakonec ukáže jako planý poplach, takže také dobré. Jinak momentálně, jen snad nějaké peníze které čekáš, se trošku zdrží. Nic závažného :-)

odpověz na komentář
karma: 0 23.07.2009, 08:56:17 [edit] [79] Michaela Kudláčková [*]
Světýlko -- #7 Každá by to měla umět. I do minulých životů, když na to přijde

08:55:06 [edit] [78] včelišová [*]
Míšo, prosím ještě jednu otázku. Na pracovní budoucnost mých synů. 18.7.1987 a 28.10.1988. Moc děkuji předem za odpověď.

Ahoj, to je těžká otázka - tedy spíš odpověď. Starší je odvážný a také bych řekla, že má maličko víc štěstí. Mohl by se pracovně usadit poněkud dřív. Starší je tam maličko víc komplikovaný, ale nic, čeho by ses měla hodně obávat. Prostě projde víc potížemi, z nichž žádná není fatální.

08:54:47 [edit] [77] včelišová [*]
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na zdraví mé babičky. Dělá nám trochu starosti. Datum nar. 10.2.1934.

Děkuji za odpověď.

Ahoj, problémy budou ryze babičkovské. Asi tlak, nebo nebo oběhového a také pohybový aparát, to je u babiček obvyklé, Zatím nic strašného ale....

08:52:18 [edit] [76] rusalka2008 [*]
Dobrý den přeji Míšo. Narodila jsem se 24.2.1974 ve 13,00 hod. a v životě jsem byla dost nemocná, naštěstí mi pomohli lékaři v Praze a vyoperovali nádor mozku. Prosím, čeká mě nebo mé blízké ještě nějaká tak vážná událost, co se týče zdraví?? Poté, kdy jsem zvítězila nad tou nemocí, začali jsme s manželem
(nar. 4.5.1974) stavět malý domek - podaří se nám dostavět náš dřevěný domeček bez dalších dluhů a bydlet tam bez komplikací? Máme dvojčata - syna a dceru
nar. 9.10.1996. Moc děkuji. Renata

Ahoj, moc ráda Ti povím, že podle karet už jsi si svůj zkažený koláč dojedla. Nic, co by Tě znovu zasáhlo tam nevidím, domeček v pohodě, trošku možná pozlobí finance, ale ne nic, co by nešlo překonat. Jsem ráda, že Ti to říkám. Přeji Ti a Tvé rodině hodně štěstí. Zasloužíte si ho.

08:50:21 [edit] [75] Anime Otaku [*]
Chtěla bych se zeptat, jestli psychicky zvládnu, až se ke mě a mému příteli na tři měsíce v zimě nastěhuje moje babička. 3.12.1987 Děkuji

Ahoj, což o to, zvládnete to. Spíš jde o babičku - ona tu má náročnější karty než vy. Držím palce.

08:49:48 [edit] [74] Aprilka1 [*]
ještě doplněk k otázce 68+69

dceru už máme, narodila se nám 19.10.2007 v 7,10 ráno byl to pátek a brali jsme se 2.9.2005

OK :-)

08:42:39 [edit] [73] Markyp [*]
Dobré ráno, Míšo, narodila jsem se 15.12.1982. Chtěla jsem zeptat, co ke mně cítí pán nar. 15.5.1974, můžu očekávat něco víc? Zda nebudou nějaké změny v
práci? A jak vypadá bydlení s osobou nar. 14.2.1983? Nebo přijde někdo jiný? Děkuji a omlouvám se za tu smršť otázek. Přeji pěkný den.

Ahoj, ON 74 o Tobě přemýšlí a hodně. Je ovšem trochu v problému, z jeho pohledu z nějakého důvodu nejsi volná, může Ti do jisté míry i nevěřit, nebo sám vytvářet, či podléhat nějaké iluzi. V Tvé přítomnosti je mu zřejmě dobře. Je hodně racionální, nečekej on něho nějaké nepromyšlené jednání. V práci se zatím připrav na napjatou atmosféru a pak na rychlou změnu jednoznečně k lepšímu. To bude super potom. K tomu bydlení - ani to snad moc nechtěj - nevím o co jde, ale tam opravdu hezké karty nejsou - opravdu ne. Přeji Ti rozhodně štěstí a to bude - hned jak si to všechno srovnáš.

08:41:50 [edit] [72] ivusa [*]
Ahoj Míšo,

zvládneme stavbu RD? jak technicky tak finančně? Bude i mimčo? já: 5.3.1974, partner: 7.3.1976. Díky moc. (ohledně setkání jsem Ti psala do vzkazu )

Ahoj, do vzkazů se juknu, jen co to půjde. Zvládnete všechno vcelku bez větších pohrom. Mimčo maličko odložíte, ale ne zase tak moc hodně. Hezké karty :-)

08:41:18 [edit] [71] Alisa [*]
Hezké ranko Míšo,

zkusím svoje štěstí:

Lvice,

24.7.1987 16.30. Dočkám se snubního prstýnku se svým současným

partnerem (30.1.1980) ? Letos, příští rok, někdy, nikdy?

S přáním hezkého pátečního večera..

Ahoj, to jsi hezky řekla s tím prstýnkem. Dočkáš se - mladá paní - :-) rok je těžké určit, ale máš to tam spojené s mateřstvím :-) Přeji štěstí.

08:41:17 [edit] [70] aiša [*]
Dobrý den Míšo chci se zeptat syn začal dělat sám na sebe a já z toho mám trošku obavy .Prosím neudělal chybu je narozen 10.7 1981 a začal přesně na své
narozeniny. A jako pokaždé se ptám na své zdraví , tentokrát už konkrétněji -příjdou mě konečně na co jsem alergická ? jsem narozena 13.12 1958 Doufám že
budu mít štěstí a zítra se najdu zatím děkuji a naschledanou

Ahoj, chybu neudělal. Teprve by mohl, kdyby si nedával dost pozor na nepoctivost. Bude ještě muset hodně věcí přehodnotit a pochopit. Člověk se učí z chyb. A
on se poučí, je chytrý. Co se Tvé alergie týče, je v tom víc věci, ne jen jedna. Půjde to dobře eliminovat. Nemáš v budoucnu výrazný problém. Přeji Tobě i
synovi hodně štěstí.

08:40:12 [edit] [69] Aprilka1 [*]
prosím oprava k otázce č. 68

manžel 13.04.1978 (ve čtvrtek cca kolem 16.00 hod)

OK :-)

08:38:30 [edit] [68] Aprilka1 [*]
dobrý den,

budu mít s manželem ještě jedno dítě

já 18.05.1979 (v pátek večer 20.25 hod)

manžel 13.04.1979 (ve čtvrtek cca kolem 16.00 hod)

Ahoj, ano, řekla bych, že ano, je to o dohodě, bylo by plánované, někde na cestě bys zřejmě otěhotněla. :-)Možná holčička.

08:37:50 [edit] [67] anteky [*]
dat. nar. 27.2.1978 ve 13,00

08:33:42 [edit] [66] Ewig [*]
Dobry den Miso, chtela bych se zeptat, zda prace, v ktere prozatim zustavam (do ledna 2010), bude i nadale. Nebo se mam chystat na zmenu mista? Diky moc
(12.8.1981) Jo a co pritel (12.9.1980), co se mnou asi zamysli? Jeste jednou diky, Miso :)

Ahoj, skoro je dobré začít si zvykat kolem práce na nějaký zvrat, který by opravdu mohl znamenat její konec. Přítel Tě miluje, má to hozené patrně na celý
život, nic netají. Má dojem, že našel přesně to, co hledal. Prostě idyla. Vážně krásné :-)

08:33:42 [edit] [65] misaela [*]
Dobrý den Míšo,
narodila jsem se 26.3.1980 a zajímá mne, zda synkovi 17.7.2007 pořídit sourozence, či život ustojí i bez něj - bude šťastný i tak? Doposud jsem byla rozhodnuta jen pro jedno dítě - názory ostatních blízkých jsou ale zcela odlišné...

Dále by mne zajímalo, jak to bude vypadat ve vztahu mezi mnou a mužem 19.11.1976 a zda se nám v podnikání bude dařit. Děkuji.

Ahoj, Připojuji se s názorem k Tvému okolí. Zkraje by to synek asi neřešil, později by vám to mohl vyčíst. Vztah máte krásný i do budoucna, tak se asi dalšího mimča neboj. Podnikání není bez mráčku, také které ano? V zásadě ale nic drtivého, spíš potíže kolem institucí.

08:33:20 [edit] [64] anteky [*]
Dobrý den Míšo,podaří se mi splatit dluhy, které mám v souvisloti s budováním bydlení a co práce? Od září mě čeká změna nadřízené osoby, bude to v pohodě? Díky moc za
odpověď.

Ahoj, málokdo má na finance poslední dobou dobré karty. Ty ano. Gratuluji. Co se té nové nadřízené týče, že byste chodili večer na skleničku, to bych
neřekla, ale nebudete se nenávidět a půjde se s ní domluvit. Dobrý je to !

08:32:58 [edit] [63] jarmilab [*]
ahojky Míšo,já 13.4.1966 se ptám jestli naleznu v nejbližší době muže,který bude to pravé ořechové.Zatím jsem neměla štěstí.Ptala jsem se Tě na muže 1.1.1956
ale dělí nás 400km a navíc je ženatý ikdyž není šťastný.Změnil by tento stav nebo zůstane u rodiny?Další otázka je na dceru 16.5.1984 končí jí
mateřská,jestli najde zaměstnání a jestli najde partnera.A vnouček 12.9.2006 jestli bude zdraví.Děkuji Ti moc za odpovědi.

Ahoj, Pochybuji, že by teď odcházel, i když je pravda, že jeho manželství není právě med.Nejsi první! Jeho žena to patrně ví. Dcera práci najde velmi záhy a
rychle, otázkou je, jak dlouho tam vydrží.... Nějaký přítel se jí tam také rýduje, ale řekla bych že se bude dlouho rozhodovat. O vnoučka se neboj. Držím
palce.

08:32:54 [edit] [62] ozón [*]
Dobrý den paní Kudláčková,rozcházím se s přítelem,našel si jinou,chtěla bych se zeptat,co bude dál? Budu se stěhovat? Jak se mám zachovat?Jsem

narozena 23.3.1954 a přítel 14.11.1954. Moc děkuji!

Zdravím .

Ahoj, nebuď smutná, zachovej se tak, aby ses mohla dívat do zrcadla být na sebe hrdá. Stěhovat se asi budeš (s věží moc nenaděláš). Máš ale velmi záhy hezké
karty okolo lásky, takže vlastně věž padá, ale jen proto, aby uvolnila místo jiné, hezké stavbě. Držím palce a přeji štěstí.

08:32:11 [edit] [61] kanimura [*]
Hezký den mám dvě otázky , v práci mě teď čeká nějaká změna , tak bych chtěla vědět , jestli do toho jít , nebo zůstat u své nynější práce - mé datum
narození je 20.7.1974 a pak bych chtěla vědět , jestli se nám s manželem v následujících 1-2 letech podaří mít dítě , manžel je narozen 27.12.1973 . Děkuju

Ahoj, když půjdeš do té změny, zkraje to bude náročnější, ale pak budeš ráda. Pokud zůstaneš, je to jistota, ale mohla by ses začít nudit. Miminko, snad ano
s problémem....přeji hodně štěstí.

08:30:35 [edit] [60] jarusk [*]
Dobrý den Míšo.

Chtěla bych se zeptat:vyřizuje si již delší dobu hypotéku a nějak nám to stále nevychází.Dočkáme se v nejbližší době?Já jsem narozena 8.5.1978 a manžel
29.6.1981.Moc děkuji.A ještě jsem se chtěla zeptat.Syn se mi narodil ve 31 týdnu.Již mu budou 2 roky a je stále malinkatej,hrozí mu,že bude chodit na píchání
růstového hormonu.Bude to prosim Vás nutné?Narodil se 8.9.2007

Moc děkuji za Váš čas

Nevím, jestli je to přímo hypotéka, ale peníze , které potřebujete seženete. Co se týče druhé otázky, spíše mi nepřipadá, že by něco, co popisuješ, musel
podstupovat. Nemá tam nic patologického, je podle toho co vidím, jen pomalejší v téhle oblasti a mělo by se to upravit samo. Prakticky by neměl mít problém.
Ani nevíš, jak ráda, Ti to říkám :-)

08:24:36 [edit] [59] nufffinka [*]
Ahoj Míšo, mám otázky dvě, manžel (23.7.1966) má problémy v práci, jak to tam dopadne? Bude nucen změnit místo? Dále má v plánu (únor - březen 2010) poměrně
velkou a delší cestu , pojede? Pojedu s ním?

Ahoj, skoro bych mu doporučovala, aby šel, ale možná se rozhodně jinak. Každopádně by neměl vyjít jako poražený, ale vítězství ho nijak zvlášť nepotěší.
Vztahy fakt na nic. S tou cestou - může se to ještě změnit, ale zatím to nevypadá.... je tam hodně problémů, které se kolem toho vyskytnou - možná
později.....každopádně přeji hodně štěstí vám oběma.

08:17:54 [edit] [58] boboven [*]
DObrý den Miško,

ráda bych se zeptala, jak bude vypadat náš vztah do budoucnosti, případně, kdy je vhodné naplánovat svatbu

já: narozena 10.9.1973 v ascendentu Lev

partner: 18.4.1974 v ascendentu Panna

Děkuji

Ahoj. Klidně plánuj svatbu. Jste dost harmonická dvojice a máte rozhodně do budoucna co si povědět a předat. "Kolo fortuny" je o osudových vazbách. Jakmile
se přenesete přes nějaký drobný problémek patrně související s partnerovou neoblomností v nějaké věci, zřejmě přijde s nabídkou k sňatku on sám. Přeji vám
hodně štěstí.

08:16:25 [edit] [57] vomagi [*]
Dobrý den,chtěla bych se vás zeptat,zda se vrátím k původnímu povolání nebo budu pracovat někde jinde,v jiné sféře.Nyní jsem na mateřské dovolené. Narodila
jsem se 18.6.1977 v 1,45 hod. Děkuji.

Ahoj, no to je nádhera. Pravda bude asi obojí. Jednak se velmi ráda zřejmě vrátíš do původní práce s tím, že budeš dělat jinou. Každopádně kolem práce - samá
krásná karta. Máš dobré zázemí a jsi asi i hodně oblíbená. Gratuluji Ti.

08:14:19 [edit] [56] dafido [*]
Dobrý den milá paní Míšo.Chtěla bych se zeptat jestli se mi konečně podaří najít práci. Od března jsem nezaměstaná a stále se mi nedaří nic sehnat. Narodila
jsem se 18.11.1960 a mám středoškolské vzdělání. Na spoustu žádostí mi většinou neodpoví a když ano, tak, že pro mě nic nemají a to i když chci dělat
dělnickou profesi,kde není nutné vzdělání.Děkuji a přeji Vám spoustu krásných dní.

Ahoj, neboj. Teď tam máš ještě nabídku, kterou z nějakého důvodu nebudeš moci přijmout, nebo nějak jinak nevyjde. Přes nějakého staršího a chytrého muže tam
pak máš práci a budeš i spokojená, takže žádný stres. Přeji Ti hodně štěstí.

08:13:19 [edit] [55] kwiny [*]
Dobrý den, Míšo. Chci se zeptat budu spokojená v zaměstnání až mi skončí mateřská? Jsem narozená 8.3.1977, v 10 hod. Děkuji moc.

Ahoj. Ano, mohla bys nastoupit do malého kolektivu a nejen spokojená, ale i slušné peníze tam máš :-)

08:11:11 [edit] [54] terry [*]
dobrý den,ráda bych věděla,jestli budu mít v následujícím 1-2 letech další dítě-jakého pohlaví.Dále by mě zajímalo do budoucna mé zaměstnání-jestli zustanu
nadále tam,kde jsem pracovala před MD.Já jsem narozena 8.9.1976,manžel 1.10.1981.Předem vám moc děkuji za váš čas

Ahoj, těžko poznám pohlaví, protože jedu přes pocity toho člověka, v tomhle případě človíčka a on si jaksi své pohlaví neuvědomuje. Podle všeho by to měl být
kluk, ale fakt na to nesázej. Navíc, nebudeš těhotná plánovaně. Přijde to až nastoupíš do prácě v domění, že si to pěkně naplánuješ :-))

[53] pájinek [*]
Dobrý den, Míšo.Mám kamarádku 9.3.1980..ve všem se ted hodně plácá..kam se člověk podívá.zvládne to,ukočíruje??

Ahoj, neboj se o ní. Vchází teď do období velkých a pozotivních změn. Jako když se otočí kolo. Budeš se divit, jak rychle se jí všechno vyřeší.

08:10:16 [edit] [52] Isona [*]
Dobrý den, chtěla bych využít této možnosti a zeptat se na moji dceru, která je narozená 1.1.1986. Přestože by ráda měla trvalý vztah, nějak jí to v životě
nevychází. Najde si v nejbližší době někoho, kdo jí bude mít rád a bude si s ní rozumět?

A jestli bych se mohla obrátit ještě s jednou otázkou, tak jak bude vypadat můj další život s manželem. Nějak se od sebe vzdalujeme a já nemůžu najít náš
společný život. Jsem narozená 9.10.1962 a manžel 23.11.1961.Velmi děkuji.

Ahoj, na toho pravého ještě chvilku počká. Teď by mohla natrfit na známost, která zkončí tak rychle jak začně, pak je to takové hodně rozhozené, má "kliku"
na typy, kteří nejsou upřímní. Její láska je patrně Lev a bude to hezké, neboj. :-) Co se týče Tvého vztahu, tam je to jen o tom si promluvit a najít nějakou dohodu a novou věc. Máte hodně před sebou. To nění špatný vztah a má život.

08:05:07 [edit] [51] MisssM [*]
Dobrý den Míšo, chci se zeptat na manželství. V současné době, bohužel, řeším otázku rozvodu. Stále si však tímto krokem nejsem úplně jistá. Dále se chci
zeptat zda budu mít v budoucnu dítě? A co říkají karty ohledně mých financí? Já: 12.04.1972, 14:00. Manžel: 31.07.1963. Velice děkuji za odpověď.

Ahoj, zkoušela jsem to hodit i tak, že by ses nerozváděla. Prakticky by ses rozvedla v každém případě, jen později. Po rozvodu budeš asi nějakou dobu sama -
ligicky, ale nebudeš bez zázemí. Máš tam někoho, kdo za Tebou stojí jako stráž. Je to starší muž. Později tam máš i jiného muže a jsi tam jako matka, čili
miminko bych rozhodně nevyloučila. Finančně se drž nebude to velký pád, ale sranda také ne. Držím palce.

PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ A TĚM, NA KTERÉ SE NEDOSTALO...VÝKLAD BUDE KAŽDÝ MĚSÍC!