Je to už řádka let, kdy se pár žen-in rozhodnulo se sejít. Jedna  z nás nám pro tuto kratochvíli propůjčila vlastní bydlení (dodnes jsme ji vděčný). Sešlo se nás 15 a bylo to naprosto super. Sedělo se do rána venku na terase, i ohníček s buřtíkama byl.

Ale asi bych se měla vrátit k tématu.. Mám nick Tanzánie a občas se mi říkalo "matka Afrika" a tak jsem si na toto setkání připravila pro děvčata překvapení.

Za tu matku Afriku jsem se namaškařila a kamarádka (Hermína) se obléknula za můj mužský doprovod. Tak tedy díky za vyvolání vzpomínek a ještě jedna poznámka na konec. Kdyby jste čirou nááááhodou vybrali můj příspěvek, tak prosím výhru poslat naši tehdejší hostitelce, kterou byl nick Barbucháč.

PS/ prosím pozornost na mé botky ;) vlastnoručně vyrobené z pet flašek :))

tanzi

Text nebyl redakcí upraven.

Dokonalé, že nemám slov :D

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

Reklama