Nosíte plavky-tanga? Tak v tom případě pozor na sluníčko! Čtenářka Babytka by mohla vyprávět... přečtěte si její příspěvek k dnešnímu tématu dne: Co nosíte k vodě.


babytka

Zdravím všechny...

... sluníčko se nám schovává, takže místo válení se na zahradě v bazénu můžu napsat, jak se „módíme" k vodě u nás doma.

Máme napuštěný bazén, je to hlavně velké lákadlo pro děti. Mají samozřejmě plavky, ale když přijde nějaký kamarád za synem a plavky nemá, koupá se třeba jen ve slipkách. Já mám samozřejmě také plavky, nejlépe dvojdílné, abych se trochu opálila a manžel, ten má plavky jen občas. Opravdu, někdy se koupá jen tak - nahatý.

Já se jednou opalovala v tangách a spálila si zadnici, takže žádné módní výstřelky, pouze klasiku, obyčejné plavky...

A co ještě nosíme k vodě? Určitě nějakou svačinku, protože synovi vždy pořádně vyhládne a nějaké nafukovací lehátko nebo alespoň kruh,aby se trochu vydováděl. Večer pak spí jako když ho do vody hodí.

Všem přeji hezký den a pěkný zbytek prázdnin,
Babytka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama