tatry

Letošní jaro přivítá v Grand Hotelu Kempinski High Tatras legendární umělecký soubor Lúčnica spolu s bohatým doprovodným programem. Komorní vystoupení připravené exkluzivně pro tuto příležitost představí Lúčnica v sobotu 21. března se svým orchestrem Zlaté husle.

„Po dobu celého víkendu máme připravené pro hotelové hosty také další doprovodné aktivity. V pátek po obědě budeme mít v lobby legendu slovenského folklóru Jána Paloviča, který hostům představí hru na fujaru, různé píšťalky, ale také hru na dudy. Samozřejmě zazpívá výběr folklórních písní,“ přibližuje doplňkové aktivity Kathrin Noll, generální manažerka Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách. Doplňuje, že v sobotu odpoledne se promění konferenční sál Kriváň na taneční parket. „Hosté si budou moci po dobu tanečního workshopu vyzkoušet, jak vypadá nácvik Lúčnice a tancovat přímo se členy souboru,“ dodává Kathrin Noll. Zatancovat si budou moci hosté i po skončení představení Lúčnice, protože  k tanci jim zahraje virtuózní kmenová kapela Lúčnice – Zlaté husle pod vedením primáše Martina Sleziaka. Vzpomínku na tento víkend si budou moci hosté zakoupit ve stánku Lúčnice. Na výběr budou mít DVD, či CD, ale také píšťalky a typické ražené opasky. 

lucnica

foto facebook

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat zážitek z komorního programu uměleckého souboru Lúčnica, si Grand Hotel Kempinski připravil také speciální balíček spojený  s ubytováním, snídaněmi v Grand Restaurant a volným vstupem do Zion Spa Luxury po dobu pobytu. Kromě hudby, tance a tatranské přírody si tak mohou naplno užít i pětihvězdičkové služby, dokonalý oddych a relax.

Další skvělé koncerty se chystají

V tradici hudebních koncertů bude pokračovat nejluxusnější hotel ve Vysokých Tatrách i v průběhu letošního roku. V dubnu je připravený pro hosty unplugged koncert česko-slovenské legendy Davida Kollera. Po dvou letech se v květnu do hotelu vrátí s novým exkluzivním koncertem Karel Gott a před létem oslaví Den dětí svým veselým programem pro děti duo Spievankovo.

Více informací na www.kempinski.com.

Reklama