Každý máme své menší či větší tajemství… To Alenino je, že kromě tance u tyče má ještě jeden „menší“ přivýdělek. „Občas si odskočím od tyče s nějakým dobře platícím zákazníkem na pokojíček.“  Ovšem, jak to tak bývá, každé tajemství může občas nepříjemně vyplout na povrch.

dancer

Tento příběh by se mohl zdát jednomu velmi úsměvný, ale Aleně opravdu do smíchu moc není. „To, že dělám tanečnici u tyče, nepokládám za nijak zvláštní. Ani se za to nestydím a přítel o mém tancování ví. Moje malé tajemství ale je, že si sem tam přivydělám i jako prostitutka. Je to opravdu jen výjimečně a ve většině případů s cizinci, právě z důvodu, aby to neprasklo.“  Vypráví Alena, které občas uspokojí i Čecha, pokud tedy vytáhne dostatečně velkou sumu, aby šla. Nedávno se jí tato skutečnost ale vymstila.

„Asi po půl roce vztahu, se přítel rozhodl, že mě vezme představit domů. Bylo mi naznačeno, že rodiče jsou tak trochu „konzervy“, tak abych se na to připravila.“ Alena myslela, že nejhorší, co na návštěvě bude, jsou rodiče-suchaři, jenže to se šeredně spletla. „Když jsem se postavila tváří v tvář rodičům, málem jsem omdlela. Jeho otec je jedním z mála našinců, se kterými spím. K jeho rodičům už asi jen tak nepojedu, ač jsou celkem milí. Jediné, co je pozitivní, že se nemusím bát, že by můj „šolich“ na mě před partnerem praskl, protože pan „dokonalý a konzervativní“ otec se jistě tímto chlubit nebude, teda doufám… Opravdu nechci o přítele přijít.“

Sexuálně vzato je žena zařízení přírody, jejímž cílem je zvěčnit své největší dílo. Muž je zařízením ženy, jehož účelem je, aby žena mohla splnit tento povel přírody co nejpříjemnějším způsobem.
George Bernard Shaw

Čtěte také:

Reklama