Newyorští taneční akrobaté, kteří každé ráno zpříjemňovali cestujícím nudnou cestu metrem, mají se svým uměním konec. Tanečníci prý představují bezpečnostní rizika, neboť řada z nich tančí u tyče, a ohrožuje tak své spolucestující...

Přestavte si, že cestujete ráno do práce, když v tom vedle vás vstane mladík a začne během jízdy tančit! Zdá se vám to bláznivé a nepochopitelné? V New Yorku byl tento trend velmi rozšířený a veřejností oblíbený, ovšem až do dnešních dnů. Newyorská policie označila tento druh zábavy za rizikový a všem tanečníkům a akrobatům zakázala jakékoliv výstupy, jelikož tím vážně ohrožují své spolucestující.

Proti tomuto rozhodnutí se již vzedmula řada protestů, neboť tamní lidé byli zvyklí na vystoupení svých oblíbenců, kteří jim takto dennodenně zpříjemňovali monotónní cestu za výdělkem. Tamní policie je však neoblomná a svá přísná nařízení nehodlá nikterak měnit.

Přijde vám ten to druh zábavy skutečně tak rizikový, nebo byste uvítaly obdobné taneční nadšence i v naší veřejné hromadné dopravě?

Reklama