Tak přesně o tom je nadační akce Hoop for Good, která se koná 25. 7. 2015 v areálu Kulturní Sportovna v Praze. Projekt vznikl v mysli zakladatelky Nany Hoops, Jany Hrdinové a ve spolupráci s Dominikou Vaňkovou z Hooplay nabral teprve ty správné grády! Obě pořadatelky jsou vášnivé tanečnice a zároveň mají velikou touhu pomáhat a šířit tuto radostnou aktivitu dál.

carissa

Co je hooping?

Tanec s obručí, neboli hooping, je nový druh pohybu, který blahodárně působí jak na tělo, tak zároveň zkliďnuje přepracovanou mysl a navrací pocit radosti a lehkosti, který si často matně pamatujeme jen z dětství. Ve světě se tato novodobá forma tance rozšířila v 90. letech 20. století a pomalu začíná plnit parky a taneční sály i u nás v Čechách. Základní kroužení okolo pasu zvládne, se správnou obručí, téměř každý a díky hoopingu můžete spálit až 600 kal za hodinu, což znamená, že se budete nejen bavit, ale zároveň hubnout. Samotným kroužením se posiluje břisní i zádové svalstvo a díky tanci sílí i celé tělo. Hooping je tak ideální kombinací jak vypnout hlavu, pobavit se a zformovat postavu.

carissa

Jak budu pomáhat?

Hoop for Good je především o workshopech a zábavě, ale právě tím, můžeš i Ty pomoci. Výtěžek z nadační akce jde na podporu mezinárodní neziskové organizace Hoola for Happiness, která se věnuje taneční terapii s obručí po celém světě. Pracuje především s dětmi a dívkami, které prošly extrémně traumatickými situacemi (nucená prostituce, únos, HIV..) a pomocí obruče jim lektoři pomáhají najít světlý bod v jejich temném příběhu. Část výtěžku také zůstane tady v Čechách, kdy díky Vaší podpoře vlastnoručně vyrobíme barevné hoopy a věnujeme je komunitám a dětem, které ani u nás, tolik štěstí v životě neměly.

Součástí celodenního programu Hoop for Good jsou hoopingové workshopy od úplných začátečníků až po pokročilé tanečníky a čeká vás i večerní vystoupení a bohatá tombola. 

Přijď se pobavit, vyzkoušet si něco nového a přispět tak na činnost, která pošle Tvou radost dál!

skola

Děkujeme za podporu a těšíme se v sobotu - POJĎ MI HOOP!

Více info na:

www.skolahoopingu.cz

Facebook událost - Hoop for Good

www.hoolaforhappiness.com

Reklama