tanec

Nedávno probíhala na Ženě-in soutěž, kde jste mohli vyhrát účast na zajímavé akci – naučit se základy flamenca. Tančení probíhalo ve známém fitness centru Hanky Kychychové v Praze – Hodkovičkách.

tanec

I když bylo prosluněné sobotní odpoledne a teplota na teploměru se vyšplhala poměrně vysoko, zúčastnily se jí všechny čtenářky, které vyhrály a které se samy přihlásily, když jsme hledali náhradnice.

Sešli jsme se ve dvě hodiny a tančení mohlo začít. Za redakci jsme poprosili tanečníka Milana Jandejska, který se ujal role učitele tance našich čtenářek. I když se spíše specializuje na společenské párové tance, flamenco zvládl také. Pro flamenco jsme se rozhodli proto, že je to krásný tanec a navíc se dá tančit bez partnera.

tanec

Hned na začátku nás Milan Jandejsek naučil charakteristické flamencové pohyby rukou a „dupy“. Následovaly tlesky a pak přidal potřebné kroky. Sloučit to dohromady bylo pro nás začátečníky docela těžké, ale jednoduchou sestavu, kterou nás naučil, jsme nakonec zvládli s úsměvem na rtech. Ať už to byl úsměv vyjadřující radost z tance nebo naopak smích, že se něco trochu nepovedlo… každopádně ale bylo tančení velmi veselé.

bebeProtože celá akce probíhala ve spolupráci se značkou Bebe Dobré Ráno, čekal nás ještě na  jeden zajímavý úkol – naučit se a natočit BeBe Tanec, který s Hnutím za dobrou snídani předtančil Jirka Mádl. Naučit se a natočit tento tanec je zadáním probíhající soutěže, se kterou jste se u nás na stránkách jistě seznámili. Pokud zašlete na www.hnutizadobrousnidani.cz  video s BeBe tancem a od návštěvníků stránek nasbíráte nejvíce hlasů, vyhrajete  hezkou částku 150 000 Kč!

Soutěž najdete na http://www.hnutizadobrousnidani.stream.cz/

Atraktivní Bebe Tanec nás všem šel skvěle, je totiž jednoduchý a krokové variace zvládne každý.

Na naše tančení se můžete podívat na fotografiích a také si můžete prohlédnout videa z akce.

 

Čtěte také...

Protanči ráno s energií! A neváhej vyhrát 150 000 Kč!