Zcela jistě víte, že se tanec řadí mezi jeden z nejpřitažlivějších pohybů, kterých je naše lidské tělo schopno. A též zajisté víte, že tancem můžete dosáhnout křivek svých snů. Často při volných chvílích sníte, jaké by to bylo stát se aspoň na chvíli Baby z Hříšného tance? Odpověděly jste na předchozí otázky kladně, a i přesto se této aktivitě nevěnujete? Děláte velkou chybu, milé dámy!

dancingZ vlastní zkušenosti vím, že mnoho žen a dívek se tanci nevěnuje z jednoho prostého důvodu, a tím je, že nemají tanečního partnera, podceňují svůj „rytmický um“ či svého drahého (pakliže nějaký je) nemohou přinutit k společně stráveným chvílím při této aktivitě. To ale ovšem vůbec nevadí, nejen že je mnoho „sólo“ alternativ latinskoamerických tanců, jakou například nabízí i mezi tanečními ignoranty známá a poměrně dosti oblíbená zumba, kde je absence tanečního partnera přirozená, ale i reggaetone, cumbii, bachatu, salsu, boogie-woogie a mnohé další styly můžete tančit samy!

Osobně mám vyzkoušenou četnou řadu lekcí, ať párových, či sólových obdob celé řady tanců. Většinu z nich jsem absolvovala takříkajíc „na vlastní pěst“, neboť mému příteli přijde tato pohybová aktivita ztrátou času. Existuje však velká spousta tanečních studií, kde se k párovému tanci můžete dancingpřihlásit i bez svého milého, vždy se nějaký ochotný a tancechtivý zástupce mužského pokolení na kurzu vyskytne... chi chi. :)

Stydíte-li se, nemějte obavy, spoustu zábavy si užijete i v čistě dámském kolektivu. Ladies single dance všech tanečních žánrů je v kurzu!

Nezáleží na tom, jak dokonale/nedokonale vypadáme, jde o pohyb, štěstí, zábavu, relax…

Neseďte v koutě, tančete!

Jak jste na tom vy, mé milé čtenářky? Tančíte? Navštěvujete nějaké zajímavé taneční kurzy? Podělte se se mnou o své zážitky. Slibuji, že vám brzy představím některé ze svých oblíbených tanečních lektorů a přidám tipy, na který instruktorský parket jít provětrat své střevíčky. :)

Čtete také:

Reklama