Milá redakce a čtenářky, když jsem si přečetla včera o čem budeme psát své příspěvky, tak jsem si přemýšlela o čem napíšu. Měla jsem v životě několik varování, předtuch.....

Jedna lepší než druhá.

Jedna předtucha mně varovala před nedobrým člověkem. Pracovala jsem jako sociální pracovnice před 12 lety.

Byla to moc hezká práce, na mé životní cestě poznání. Práce pro lidi , rodiny,ženy s dětmi bez finančních prostředků, bez bydlení , bez práce.

V čase, když jsem měla udělat pohovor s člověkem který od první chvíle vyzařoval něco špatného. Nevím zda to byla předtucha, anebo varovaní, měla jsem sucho v puse, téměř jsem nemohla mluvit. Nikdy v životě se mi to nestalo. Téměř se mi zastavil dech. Moje tušení se potvrdilo.

Padoucha za pár chvil po mém rozhovoru odvedli tam kam patřil. Bylo to násilník, zloděj a podvodník.

Druhá moje a pěkná předtucha, mně varovala, abych odešla ze vztahu, který začínal nabírat obludných rozměrů. Stále mi něco v mém podvědomí říkalo, :"ukonči tento vztah, odejdi od něho, seber odvahu a řekni mu to do oči".. Ale jak????.

Nevěděla jsem jak, ale snad pomohli nebesa, nebo ochranný kámen a já jsem se zbavila člověka, který mně vysával jako pijavice. Kontroloval mně kdy se vracím z práce, když jsem přišla , kvůli zpoždění metra, začal se se mnou hádat.

Když jsem se s tímto člověkem rozešla, začal mi vyhrožovat, mstít se tím nejprimitivnějším způsobem. Sprosté SMS zprávy, výhrůžky , pokud se k němu nevrátím, že mně bude pronásledovat dokud mně nezničí. Vše ale skončilo dobře.

Já jsem mu napsala, že pokud chce ,aby jsme žili na modré planetě vedle sebe a neubližovali si, at, si najde jiný objekt, že já nejsem určená pro něho.

Dostala jsem pracovní nabídku, hodně, hodně daleko od něho, nabídku jsem ihned přijala. Předtucha, že to mám udělat, se potvrdila.Zlepšil se mi celý život.

Na závěr bych napsala. Někdy nás varuje okolí, to moc nevnímáme. Někdy nás varují rodiče, to taky moc nevnímáme, ale někdy máme předtuchy , které nás nakopnou a posunou dál na naší životní cestě poznání.
Hezký den pro všechny čtenářky , které doklouzali do práce.
Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Moc hezké, Táňo. Udělala jsi dobře ve všech bodech. I Tvoje slova na závěr hovoří o moudrosti, a to je vždycky příjemné číst. Přeji Ti štěstí a pěkný den. Míša

Jsou vaše vize také skutečné? Piště o svých zážitcích na redakce@zena-in.cz

 

Reklama