Dnes jen malé zamyšlení k mužům.

Po pracovní stránce .Mám je ráda. V práci jsou mnohem lepší kolegové než ženy. Řeší zásadně podstatné problémy, a ne to co kdo nosí, co ma kdo na sobě. Lépe se s nimi spolupracuje a komunikuje. NIKDY Vás nepodrazí, tak zákeřným způsobem jako ženy. To co se mi na nich líbí, že jdou vetšinou k věci, jsou konkrétní, dovedou si víc poradit při řešení krizových situací.

Po vztahové stránce. Mám je ráda. Život bez nich je težký, ale s nimi ještě těžší. Někdy mně docela překvapí , co je dovede vytočit, co je dovede rozčílit, co je donutí urychleně jednat.

Po duševní stránce jsou více zranitelní, než my ženy. Težce prožívaji rozchody, většinou to neustojí . Moc kouří, neuklízejí si ponožky, dělají nepořádek po bytě, moc jedí, stále mají hlad, mají rádi teplé snídaně, obědy i večeře. Umí spravit ihned kolo u auta, opravit elektriku v bytě, vědí co mají dělat , když se vyskytne závada v bytě , na autě.

Mám je ráda .Ty kteří tvoří moji rodinu: manžel, synové, ale  i  kteří jsou kolem mně ,mojí milý, ale i ty, kteří pracují se mnou...... Na konec. Vždy jsem měla za vzor muže, který by se podobal mému tátovi. Obětavý, statečný, pracovitý, rozvážný, hodný,vzdělaný.  Muže   těchto  kvalit  jsem nenašla.

Tana M.

Text nebyl redakcí upraven.

Stále ještě můžete posílat své příspěvky na téma Muži. Pište nám, co se vám na nich líbí, co oceníte a jaký by měl být muž s velkým M.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama