A máme to tady, došlo i na zlého prince Kazisvěta. Ve svém příspěvku nám ho popsala čtenářka Tana M. Naštěstí i u ní nakonec všechno dobře dopadlo, jako v pohádce. Jen ta hvězda na čele chybí (a lamborgini)).

Dobrý den , milé ženy a čtenářky ženy in.cz

Jediný princ na kterého čekám, je princ na bílém lamborgini. Ve svém krátkém , ale intenzívním životě jsem se dočkala 3 princů. První princ ... toho by jsem nazvala Bajaja- už jen proto, že to byl básník, poeta, netáhlo, člověk, který byl tak odtažený od reality, že kdyby jsem zůstala s princem Bajajou do dnešního dne, tak by jsem se určitě stala obyvatelkou papírové krabice pod Jiráskovým mostem.I s dětmi. Na druhou stranu, můj první princ krásně recitoval, psal básničky i na útržek papírů a ty mně dával pod hrníček k ranní kávě. Jak romantické. Tím,jak tento umělec nechápal novodobé principy doby, řešila jsem moc problému vlastně i za mého prince. .Tedy jen platit složenky, za byt, za vodu, za elektriku, vydělávat peníze na běžný život.
Když jsme se rozcházeli, napsal mi můj poeta krásnou básničku, kterou mám uloženou ve své Pandořině skříňce.Nedávno jsem dělala doma jarní úklid a mé oko při čtení básničky znovu zvlhlo.
Můj druhý princ,,, toho by jsem nazvala ,“ Tonda Krásný a Dobrotivý“. Ale po čase jsem ho přejmenovala na Kazisvěta. Na začátků vztahu byla tá pověstná láska, kdy jsem se celá chvěla, jen když zavolal, když mně psal denně 15 sms zpráv. Dobrý sponzor mobilního operátora,-přijatých tisíce a tisíce krásných sms zpráv.Mám je všechny sepsané v malém sešitě. Čas, kdy jeden bez druhého nemohl dýchat, žít, pracovat. Vášeň, láska, touha, ohleduplnost,krása, odvaha...... to vše bylo na začátku. Pak se tento princ změnil v Kazisvěta.... ze vším všudy. Nepředstavitelná žárlivost, bylo to co úplně zničilo náš vztah. Po rozchodu s princem č. II jsem prožila 2 roky strachu ,pronásledování, ubližování. Možná i námět na filmové zpracování. Noc s nepřítelem č.II.
Po téměř fatálním rozchodu jsem nechtěla do svého srdce pustit žádného prince .
A jak šel život, z ničeho nic, nebe mě poslalo muže který si váži mě,mojí práci, který si váží ženu jako bytost. Není to nějaký krasavec, ale jeho duše je čistá, nemá žádná stigmata, nežárlí, není paranoidní, a je to pravý gentleman. To je můj princ č.3. Nedala by jsem ho za nic na světě. Jen mu chybí to pověstné bílé Lamborgini.
Hezký den
Tana M.

pozn. text nebyl redakčně upraven

__________

Berte to jako v té pohádce o Šípkové Růžence: Láska je víc než prokletí. Ve vašem případě: Láska je víc než bílé Lamborgini. ... Děkuji za otevřený příspěvek k dnešnímu tématu a přeju vám hodně štěstí, lásky... a tolerance.

Saša

Téma dnešního dne 13. června

Existují princové na bílém koni? Dočkala jste se toho svého, nebo na něj teprve čekáte?

Téma princové (a králové) našich srdcí se týká jak těch, které už si svého prince našly, popřípadě i ztratily, tak i těch, které na svého „prince na bílém koni“ teprve čekají.  

Ve vztahu dvou lidí je důležitá láska, tolerance, ohleduplnost a úcta jednoho k druhému. Pokud k tomu připočteme i tu správnou jiskru, krásu, odvahu a chrabrost, máme tu prince jak vyšitého. Která by po něm netoužila… a některá se i dočkala.

Napište nám v tyto krásné, slunečné dny, zda se v dáli, zalitý sluncem - ten VÁŠ pravý princ objevil.  

 • Jaké vlastnosti by podle vás měl mít novodobý princ na bílém koni?  
 • Dočkala jste se Vy sama toho vysněného?
 • Pokud ano, splňoval vlastnosti, které jste si vysnila?
 • Zůstaly mu i do budoucna?
 • Proč právě ON?
 • Proč on ne?
 • Myslíte si, že se dnešní muži hodně liší od mužů, dejme tomu z doby Oldřicha Nového?
 • Je Váš muž gentleman?
 • Dokázal by za Vás „bojovat“ a ochránit Vás i vaši rodinu?
 • Čekáte teprve na toho správného?
 • Zklamal Vás už nějaký „zlý“ princ?

Opět mě napadá tisíce otázek, ale nechám prostor raději pro vás

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejhezčí pohádkový příběh odměníme: společenskou hrou Laškování a k tomu ještě dostanete nádavkem veselou knihu Jiřiny Tejkalové: Já a štrúdl.

darek

Zda se napřed pustit do pečení štrúdlu a pak do laškování, a nebo nejdříve zalaškovat a pak se pustit do štrúdlu, to už nechám na výherkyni ))

 

 

 

Reklama