K lásce bohužel patří taky rozchody, i když se o nich těžko mluví. Jak dát své lásce sbohem,? * Vztahy netrvají nikdy věčně! Důvodu pro rozchod je mnoho. Nejvíce párů se rozchází,protože po čase zjistí,že se k sobě nehodí a že si už moc nerozumějí,partner nebo partnerka se zamiluje do někoho jiného, nevěra, odcizení, jiné názory na život, peníze, dluhy...... Rozejít se není nikdy lehké... ...a je potřeba hodně odvahy! V každém případě by se tvůj partner/partnerka měli o rozchodu dozvědět pouze od tebe! Nejbezcitnější rozchod je formou SMS.... Údajně ho využívá až 28% mladých lidí v naší populaci. Rozchod přes SMS je bezcitný, hnusný, zákeřný! *Ten kdo se rozejde formou SMS ,je slaboch nemá odvahu se VÁM podívat do očí, . Dostat SMS zprávu" končím s Tebou, nemohu dál s tebou žít....Petr".....je dost silné kafe...... "Turek"

Vždy je dobré ,když se s partnerem chceš rozejít, říct mu to přímo do očí. Též je důležité, aby ti protějšek podal/a/ argumenty, proč odchází.Každý člověk musí počítat s tím, že druhou stranu rozchod hodně zraní, zasáhne na tom nejcitlivějším místě. Na srdci. Z partnerských rozchodů jsou zaplněné ordinace psychologů, psychiatrů. Z rozchodů jsou lidi tak zničení, že mnohdy si sáhnou na život, z rozchodů čerpali a čerpají velikáni světové literatury náměty na své bestselery.

Podle odborníků, trvá bolest po rozchodů tolik let, nebo měsíců , kolik jste s partnerem chodili spolu. Můj bývalý mi udělal po rozchodu doslova peklo ze života. Nedokázal se s tím vyrovnat. Ubližoval mi, telefonoval,posílal nesmyslné maily, podal obscénní inzerát,vyhrožoval.......Auuúúú to bolí ještě dnes, ale o tom jsem už psala.

Milé ženy a dívky, citlivě přistupujte ke každému rozchodů, mějte taky na paměti , že ´Váš protějšek neunese tíhu rozchodů. Hezký den bez rozchodů

Tana M

Text nebyl redakcí upraven.

Asi tomu nebudete věřit, ale já se teď zastanu smskářů. Představím si, že dostávám vale od někoho, koho mám přinejmenším hodně ráda. Kde a s kým bych v tuhle chvíli byla nejradši? Doma a sama! Říkejte mi třeba přizdisráč, ale já zkrátka nesnáším takové konfrontace. Chci se s lidmi osobně dělit o radost, smích, příjemnou zábavu, ale nechci se dělit o ty špatné věci. A špatné zprávy chci vstřebávat o samotě, kde mě nikdo neuvidí. Dokonce i před ním bych se styděla. Chci si to přečíst a zareagovat až po čase, až budu opět příčetná s chladnou hlavou. Což při rozchodu z očí do očí docela dobře nejde. A stejně bych ho v tu chvíli nenáviděla a nechtěla ho ani vidět. Rozcházejte se mnou písemně, prosím :)

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

Reklama