Jakou krásu vlastní po své babičce další pisatelka s nickem Tana M., se dozvíte po přečtení a zhlédnutí jejího příspěvku.  

Dobrý den  milé ženy in. cz
Co si necháváme  po svých prarodičích?

Po prarodičích mám byt  plný knih, které jsem  nechtěla nikdy  vyhodit.  Při jarním úklidu v roce 2013  jsem odnesla 4 plné tašky knížek do antikvariátu.
Mistr, antikvariátník mi sdělil, že knížky jsou sice dobře udržované, ale že nemá o ně zájem.   Tak jsem knížky odnesla zas domů. Jsou pečlivě uložené ve sklepní kóji naší drahocenné „Vaškové králikárny“v Praze ve Stodůlkách.

Nábytek po babičce i dědovi jsem likvidovala snad 5  let. Zůstala  mi jen jediná pohovka pro dva. Je  pěkná, ale není  k ničemu použitelná. Byt mám dnes trochu jinak laděný. Věcí se spíš zbavuji, než by jsem je hromadila.    

Foto pohovky přikládám. Babička vždy říkala, že je to  pohovka pro okrasu.

Co jsem si však  po babičce odnesla a nosím pořád v srdci, je její vždy dobrá  nálada a optimismus do života.

Hezký den  Tana M.

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

pohovkaaa

_____________________________

Milá Tano M., kdybyste se někdy „náhodou“ chtěla „zbavit“ i tohoto nádherného kousku po babičce, dejte mi prosím vědět :)
Moc děkuji, že jste napsala a zůstaňte stále veselá a optimistická
Saša

Téma dnešního dne: Památky po (pra)rodičích

  • Máte doma nějakou památku po mamince, po babičce, po tatínkovi, po dědečkovi, po tetě, pratetě…, na kterou nedáte dopustit?
    A nemusí jít o velké věci. Ale třeba i o prstýnek, náramek, knihu, památník…

Pište a klidně posílejte i fotografie (nejvýš dvě)
Budu se těšit

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: Kriminálním románem autorky Gillian Flynnové: Temné kouty a k tomu přidáme i antiperspirační krém Rexona.

ddddd

Reklama