Čtenářka Tana M ve svém příspěvku odpovídá na otázky, které jsou pod zadáním tématu. Přečtěte si jak. ))

Dobrý den milé ženy in. cz.
Pár odpovědí na otázky.
1.Mé příběhy . Básník -nechtěl děti, prý moc řvou, mají moc velkou spotřebu a je s nimi víc starostí než radostí. Druhý manžel byl hodný , miloval nade vše svou rodinu a mám s ním 2 krásné syny. Chorobně až patologicky na mě žárlil. Třetí manželství je sice bezdětné , je to co jsem hledala. Hodný , klidný ,vyrovnaný.Vůbec mu nevadí, že nemáme společné děti. Pořád tvrdí, že není důležité děti plodit/ to prý dovede každý blbec/, ale děti pořádně vychovat, zajistit a uvést je do reálného života. Jeho názory plně sdílím.

2.Myslíte, že dítě, ať už ještě nenarozené, nebo už ty, co jsou na světě, partnera udrží? Zcela zaručeně Vás udrží ,ale ve stálém napění ,aby jste o partnera nepřišla.Pak dojde k pověstnému zapalování lýtek a pud sebezáchovy žene chlapa lovit do jiného revíru.

3.Proč jsou někteří muži tak nezodpovědní, že ?zasejí? a utečou? S tím si nedělejte starostí. Je to dané geneticky,od „matky přírody“. Muž je stvořitel,lovec,dobyvatel.

4.Vstoupila byste dvakrát do stejné řeky? Do stejné řeky s názvem „manželství“ jsem vstoupila úspěšně 3x. Až na třetí pokus to opravdu vyšlo.

5.Chtěla byste dítě za každou cenu?Nevím co máte konkrétně na mysli ,zda mít dítě za každou cenu, s chlapem který vydělává přes 60. 000 korun měsíčně a vydržuje si Vás „v bavlnce“, nebo mít dítě za každou cenu, když se to nedaří.?Pak chodíte od jedno umělého oplodnění k druhému. Tady cena dítěte naskakuje do astronomických rozměrů. Umělé oplodnění stojí asi kolem 12.000 kč.Pokud se to nepovede opakuje se to x krát ... a pak cena dítěte přesáhne 100.000 kč. Nepočítám pak další náklady spojené s narozením dítěte. Ve finále to může dopadnout i tak,že muž „ pláchne“ a jde lovit jinam.

6.Držela byste rodinu pohromadě za každou cenu?Ne nikam to nevede. Volání divočiny je silnější než teplo rodinného krbu.

7.A co říkáte na volnému soužití? Kdy jsou spolu partneři jen kvůli dětem a každý si žije po svém?To vůbec neuznávám , partner může přitáhnout domu infekci a chození po kožních, alergologiích není můj koníček. Manžela můžete hnát k zodpovědností . Někdy.I když s nejasným výsledkem.

Hezký den
Tana M.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Děkuji za pěkný příspěvek, myslím, že ve škole byste za své odpovědi dostala jedničku.
Ať se daří ))
Saša

Téma dne 14. května: Může dítě (děti) zachránit rozpadající se vztah?

  • Jak tyto, vám známé příběhy, končí? Dobře, nebo špatně?
  • Myslíte, že dítě, ať už ještě nenarozené, nebo už ty, co jsou na světě, partnera udrží?
  • A proč ne?
  • Proč jsou někteří muži tak nezodpovědní, že „zasejí“ a utečou?
  • Vstoupila byste dvakrát do stejné řeky?
  • Chtěla byste dítě za každou cenu?
  • Držela byste rodinu pohromadě za každou cenu?
  • Třeba kvůli financím?
  • A co říkáte na volné soužití? Kdy jsou spolu partneři jen kvůli dětem a každý si žije po svém?

Téma je to široké, doufám, že i pro vás zajímavé.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: dětskou kosmetikou GARNIER KIDS (pro děti nebo pro vnuky)

darek.

Reklama