O krásných, nevšedních setkáních, ale i o jednom smutném, bohužel nenaplněném setkání, nám napsala v dalším tematickém příspěvku čtenářka s nickem Tana M.

Milá redakce a ženy in.cz  

Dnes je moc pěkné téma.je zas o čem psát.

Ve svém krátkém,ale intenzívním  životě jsem potkala snad milión lidí.Některé si při setkání zapamatujete jen na malou chvílí, jiné se vám zapíšou neopakovatelným  obrazem do Vašeho podvědomí. 

Setkání se známou osobností

Ze známých osobností jsem potkala paní M. Kubišovou, úžasnou skromnou a nenápadnou ženu, pana P. Hapku, charismatického muže, paní Lávii Klausovou, když  ještě nebyla paní prezidentovou, byla zcela nenápadná skromná  žena. Na charitativní akci pro opuštěné děti v domovech jsem se seznámila s paní  JUDr. Dagmar Havlovou, taky velmi nenápadnou  ženou. Ne Dášou.Pak jsem se osobně seznámila s  profesorem Brousilem,ředitelem totalitního československého filmů....Všechna tyto setkání byli zajímavé nejen místem ,časem ale i obohatěním  mého života.

Ale o těchto setkáních někdy příště. Jedno mé vysněné a nenaplněné setkání, je setkání se svým otcem. Studovala jsem vysokou  školu a měla jsem poslední dvě zkoušky.Každým dnem jsem setešila  až přijedu  z Prahy domů a tátovi poděkuji  za vše co pro  mě udělal, jak se o nás o rodinu staral, jak vše zajišťoval, jak mě naučil plavat, poznávat přírodu charaktery lidí.Ale život neprobíhá tak, jak si ho naplánujeme.Toto vysněné setkání se neuskutečnilo.   Zkoušky obě dvě udělala,ale při cestě domu z  katedry mi zavolala sestra že táta  umřel.Tak  to je mé nenaplněné setkání.

Na závěr  - Ve svém životě potkáte tisíce lidí, někdo vas rozesměje a potěší, někdo Vám otevře oči, nad někým se  zamyslíte, a o někom ani nepřemýšlíte.

Hezký den

Tana M

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

___________

Ten závěr jste napsala krásně, lépe bych to nenapsala. Děkuji za Váš příspěvek a přeji, ať se Vám vaše vysněná setkání už jen plní.

Saša

Tématem dnešního vydání 1. 8. 2011 je: Setkání, kterého si nejvíce považuji

  • Setkání se známou osobností
  • Setkání s „obyčejným“ člověkem, kterého si vážíte
  • Setkání krátkodobé, okamžité
  • Setkání nečekané
  • Setkání plánované
  • Vysněné setkání
  • Nesplněné setkání
  • Setkání, na které nikdy nezapomente
  • Setkání, o které se chcete podělit i s námi ostatními

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na vaše neobyčejná (ale i obyčejná) setkání se velmi těším. (a můžete přiložit i fotografii)

Nejzajímavější příspěvek odměním kosmetikou Avon Skin So Soft – a protože je taková krásně růžová, tak k tomu přidávám i vůni růží. Kdyby u vás doma došlo k nějakému vzácnému setkání, tak ať vám to tam krásně voní. )

darek

 

 

Reklama