Milá redakce , dnes je zas moc hezké téma. Když jsem se zamýšlela čemu vlastně věřím,zjistila jsem zcela spolehlivě že věřím sama sobě, mamince, manželovi, dětem.

1.Reklamním vychytávkám nevěřím vůbec. Každá reklamní agentura musí z něčeho žít. Ten kdo vytváří reklamu, musí vlastně pořádně lhát,protože kdyby nalil populaci čisté víno .... nikdo by výrobek nekupoval. Třeba takový zázračný odstraňovač skvrn, zaručené hubnoucí pilulky, výhry aut,.... zásadně a spolehlivě to nefunguje. Zázračný odstraňovač skvrn za 198 korun, vyzkoušela nejen celá naše rodina ale i blízké a daleké příbuzenstvo s nulovým výsledkem . Žádná skvrna nepovolila.Hubnoucí pilulky jsou taky jen podvod, výhry aut v soutěžích .... je to jen lhaní zákazníkům. Zjišťovala jsem průběžně , kolikátá jsem v pořadí při výhře auta.... tak zjistila jsem , že jsem obsadila opravdu pěkné 578 893 místo.Za jeden HODINU hlasovaní, vítěz obdržel 350 000 hlasů . Prakticky nemožné,jasná lež a podvod jak vyšitý!!!!.... Ale o tom nechci psát.

2.Věřila jsem prvnímu manželovi. Výsledek -zaručeně a spolehlivě mně zklamal. Při první pohledné mini sukýnce se "zapomněl" na delším pracovním a zcela vytíženém jednání až tak,..... že po měsíci doma u dvéří zazvonila jeho milenka.... Kájovi jsem přestala věřit.... Od té doby se datuje moje přirozená nedůvěřivost vůči mužům. Jakéhokoli věku. Pak jsem se vdala podruhé, šťastně, a věřím ,že je to už vlastně na doživotí. Zatím to klape.

3.Politikům nevěřím vůbec.Podle mně jsou to "lháři prolhaný", kteří si chtějí přilepšit jen svůj život.Nedovedu si představit, že by někdo z  prolhaných politiků, ...... se živil poctivou prací, někde u pásu ve fabrice, kde nikdo nikomu nic neodpouští a musí jen a jen poctivě pracovat. Když nám politici slibují, jak se o nás postarají, jak budou pracovat pro nás, jak budou chránit naše zájmy, a starat se o nás, připadá mně to tak, jako kdyby valná většina národa byla stádo dementních , a nesvéprávných lidí, které musí pořád někdo vodit za ručičku . Tak na závěr sečteno, podtrženo. věřím sama sobě, svým blízkým. A to mně stačí.

Člověk musí věřit jen sám sobě, protože při konečném zúčtování ,jsme na této modré planetě jen sami za sebe.
Hezký den
Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Víš, ono nejhorší je, že někteří politikové skutečně pracovali u pásů v těch fabrikách. A pak se od toho pásu a s třemi vystudovanými obecnými třídami vrhli na hrad. Jeden jezdil po peroně s ještěrkou, další nedoučený krejčí, jiný kuchař a tak dále… jsou to ti nejhorší, protože není většího tupce než toho, kterého na post vytáhlo sluníčko z h*vna. Míša

A jaký je váš názor? Existuje nějaké teorie a klidně i s nálepkou „konspirační“, ke které se přikláníte? Je podle vás možné ještě vůbec něčemu věřit? Co si o tom všem myslíte? Jste ochotni pasívně přijímat, nebo si tvoříte názory sami? Pokud ano, pak sem s nimi na redakce@zena-in.cz

Reklama