Milá Míšo a čtenářky ženy in cz. Moc hezké téma. Já si užívám už týden dovolené v Amsterdamu.

Zvolila jsem si tuto dovolenou, protože město Amsterdam miluji, nejen proto že mi přirostlo k srdci, ale našla jsem zde vše, co od dovolené čekám.

Nebudu popisovat, to že zde lidé všude jezdí na kolech, všude jsou cyklostezky, parkoviště pro kola a ne pro auta,tratě pro invalidní vozíky a vozíčkáře.

Moje kamarádka říká tomuto městu
United Color of Beneton.Úžasná tolerance mezi lidmi. Nepotkávám zde permanentně podrážděné a .. lidi. Co mně dost překvapuje, že lidé zde, většinou za všechno děkuji. To jejich danke vell je úžasné. V sobotu jsem cestovala do Den Haagu na festival Park pop . Paráda. pár pěkných fotek mám na facebooku..

Dovolenou mám ještě týden a tak si jdu každý večer posedět s kamarádkou do města. Samozřejmě, že na kole. Přes den děláme výlety do okolí města.

Zdravím čtenářky tak úžasného internetoveho časopisu, jako je
žena in cz.
A tak závěrem- moje dovolená je dovolená na kole, ve městě které mám moc ráda.
Tana. M.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Táňo, já byla svého času týden v Harlemu. Lidé milí, to máš pravdu. Nezapomenu na týpka, který po té, co jsem mu vysvětlila, že jsem z České republiky, prohlásil: „Ajaj, a to je od vás moc hezký, že pořád tak vytrvale taháte do moře velryby!“ To nemělo cenu. A tak jsem mu řekla: „Ano a každou chvíli nám tam Japonci nedovoleně rybaří“. :-)  Užij si krásnou dovču a pozdravuj tam! Míša

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama