ale jak píše, postavu si nijak zvlášť nehlídá. Má ji prý odpovídající věku. Ale v předchozích vztazích jí muži říkali, že je hubená jako lunt. Víte, jak vypadá lunt?

Milé ženy, dnes je moc hezké téma. Jakou máme postavu? Já mám českou postavu. Můj první manžel říkal :“jsi hubená jako lunt“. Vážila jsem 52 kg i s pohorkami. To je už dávno. Jen nevím, jak vypadá lunt.

Pak jsem se stala matkou na plný úvazek, porodila jsem 3 děti a má postava začala nabývat slovanských tvarů, pevné boky, vyvinutý hrudník, kuřecí nožky. Tím, jak jsem se stala matkou a kuchařkou na plný úvazek, tím se mi změnila i postava.

Můj druhý muž byl zastáncem zdravého životního stylu. Zdravý životní styl si představoval tak, aby byla doma zajištěná teplá snídaně, teplý oběd, teplá večeře a teplá vyhřátá postel. Tohoto muže bych nazvala prznitelem mé postavy. Tonda byl opravdu zvláštní člověk. Chtěl abych pořád vařila, pekla, zavařovala, a pořád mě nabádal k tomu, že moje postava je hubená, že on se už postará o to, abych byla „Slovanská Venuše“. To se mu naštěstí nepovedlo. Vztah, kdy většinu času trávíte u plotny nebo v posteli vám začne lézt za pár let parádně na nervy.

Při rozchodu s tímto mužem jsem zhubla na parádních 63 kg. Dnes mám postavu odpovídající věku, nemám ani pod váhu, ani nadváhu... Stará a hubená, nebo tlustá.. To bych zcela zaručeně nechtěla, Váhu si už moc nehlídám, jím zdravou výživu s Mírou i mírou. A hlavně jíme mnohem méně ale zdravěji.

Hezký den Tana M.

P.S Lunt - Vizuna je v hovorové řeči jako hubenost, vizáblost.

Milá Tano M., jsem ráda, že jste spokojená. Že by do třetice všeho dobrého?

Napíšete nám také o své postavě, milé ženy-in? Jste s ní spokojená a smířená, nebo se snažíte něco měnit? Držíte diety, chodíte cvičit? Nemusíte se za to stydět a klidně nám o tom napište. Třeba budete inspirací pro ostatní.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama