Milá Míšo a čtenářky "Ženy in cz". Děkuji za moc krásné téma. Jedno z nejkrásnějších. Musím se přiznat,.... bez mučení .... dřepím na Facebooku od rána do večera.

Pokud nejsem v práci. Před rokem mi syn řekl, že: "kdo není na fejsu, jako by nebyl".

Pro mně ,se ale facebook stal snad i trochu osudem, protože trávím většinu volného času s notebookem , nebo s počítačem.

Dokonce tahle vášeň zašla až tak daleko, že jsem si aktivovala internet v mobilu a tím padém i facebook. Potkala jsem zde moc zajímavých virtuálních přátel, oprášila, jsem staré známosti ze školy.

Nemyslím, si však, že by facebook byl jen záležitostí 15 ti letých dětí. Mám přátelé, kterým je nad 40 a stejně jsou na facebooku stále jako já.

Mám zde své fotky svoji stránku, svoji farmu, nahrávám si zde události , které zajímají mně a mé přátelé, mojí rodinu. A to je hezké na této sociální sítí , že je zde vše aktuální,nové.
A tak závěrem.

Facebook je způsob komunikace nového tisicíletí.

Věda a pokrok se nedá zastavit.. Mladá geenrece komunikuje tímto způsobem a já jsem jednou z těch šťastných , která přijala tento způsob komuninikace.
Hezký den, ale jen s facebookem.
Tana M

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


A já Ti to Táňo moc přeju.  Ani ne tak ten facebook, ale fakt, že se cítíš šťastná a spokojená. Ono je jedno, jak se jmenuje to, co způsobilo, že je Ti prima. Pokud to neubližuje někomu jinému, může to být cokoli. Přeji krásný den. Míša

Reklama