Anděl strážný
Pěkné to je   dnes   téma, s  tím andělem  strážným. Vím,  že  v našem podvědomí existují přirozené brzdy, na to co  nemáme dělat . Víme  že nesmíme  ubližovat  lidem, zvířatům, přírodě, kolem  nás, protože se nám to vždy jako  bumerang  vrátí, že nemůžeme  vstupovat na zakázaná, a posvátná místa místa..

Ale jsou věci , které moc  neovlivníme i když  by jsme  chtěli, aby se vyvíjeli jinak.Myslím si však,  že každý  člověk    na této planetě , nosí kus  vesmírné energie,  a  v té je ten náš anděl strážný.

Stále  nám naše podvědomí  jako,  ANDĚL STÁŽNÝ  říká a nabádá nás  ke konání.Je to takový ten našeptávač: dnes  tam nejezdi,... to nedělej, ....zajdi za bráchou, za sestrou, jdi se  rozloučit,  ....... Tomu já říkám anděl strážný , andílek  strážný. 

Já si ale  teď  při dnešním   tématu spomínam  na mojí babičku,silně veříci, která mně vždy  říkala:" děvče pěkné, andělé jsou s  námi,ale my je nevidíme.Oni se jen  dívají  na   nás  z nebe. Někdy nám pomáhají, někdy nás ochrání a  někdy na nás úplně zapomenou., a  ani si nás  nevšimnou. Když budeš stará, taky  budeš věřit. A to ti pomůže překonat nejtěžší problémy  v životě. "Měla pravdu.

Tak nezapomeňte, že existují andělé, že mají lidi moc rádi a obracejte se na ně, kdykoliv potřebujete jejich pomoc. A buďte pozorní, ať nepřeslechnete jejich volání  a hlas  když k VÁM  mluví.

Tana M.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Staří lidé bývají často velmi moudří a vědí, co my ani netušíme! Často člověk uvěří až na sklonku svého života, což je škoda.

Kdo nebo co je vaším andělem strážným? Věříte v jeho existenci, setkali jste se s ním?

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky! Nejhezčí příspěvek odměníme andělskou vůni Divine Sensual od Oriflame.

redakce@zena-in.cz

Reklama