5b2bb5c41111bobrazek.jpg

Jaké novinky značka o.b.® přinesla svým zákaznicím?
V letošním roce jsme zákaznicím představili značku tamponů o.b.® ve zcela novém kabátě. Vylepšili jsme řadu o.b.® ProComfortTM o novou revoluční technologii Dynamic FitTM, a také jsme všechny naše produkty převlékli do nových trendy obalů.

V čem je tato novinka revoluční?
Řada tamponů o.b.® ProComfortTM s technologií Dynamic FitTM je opravdu revoluční. Tampon má díky ní 3D expanzi, a tak se přizpůsobuje tvaru a pohybům těla. Dále je tampon vybaven zámkovými drážkami a hedvábným povrchem SilkTouchTM pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu*.


 

Tampony o.b.® ProComfortTM mají také krásně jemný povrch, z čeho se skládá?
Absorpční vlákna tamponů o.b.® jsou vyrobena z celulózových vláken (viskóza) a splňují odpovídající požadavky na čistotu podle Evropských norem. Kromě toho mají povrch z různých polymerů, které tvoří hedvábný povrch SilkTouch™ tamponů řady o.b.® ProComfortTM. Ten umožňuje snadnější zavádění a vyjímání tamponu.
 
A co nové „drážkování“, co je jeho benefitem?
Nový tampon o.b.® ProComfortTM se zámkovými drážkami je vytvořen jedinečnou lisovací technologií, která vytváří křížení drážky jak uvnitř, tak na povrchu tamponu. Toto zámkové křížení zachycuje tekutinu a efektivně ji vede do středu a do horní části tamponu – tampon se tak při absorbování tekutiny rozvíjí od shora jako květ a poskytne Vám spolehlivou ochranu. Drážky na povrchu tamponu pak umožňují 3D expanzi – tampon se rychleji přizpůsobí tvaru a pohybům Vašeho těla. 
Tampony o.b.® ProComfortTM Night jsou pro použití v noci, co brání „protečení“?
Řada našich tamponů s názvem o.b.® ProComfortTM Night poskytuje spolehlivou noční ochranu díky ochranným křidélkům SilkTouchTM. Křidélka se při absorbování tekutiny jemně rozvinou a přizpůsobí Vašemu tělu, aby zachytily tekutinu po stranách tamponu, kterou by běžné tampony zachytit nemusely.  Povrch SilkTouchTM také usnadňuje zavádění a vyjímání tamponu.
 5b2bb5cba768aobrazek.jpg
Vaše produkty mají také krásné nové obaly, co bylo inspirací?
Nové obaly všech tří řad tamponů o.b.® (ProComfortTM, ProComfortTM Night a Original) jsou vytvořené tak, aby byly moderní, a zároveň působily jemně. Jejich hlavním motivem jsou proto okvětní plátky. Insiprací nám byl tampon o.b.® samotný – při absorbci tekutiny se rozvíjí od shora jako květ, a zárověň je jeho použití pohodlné.

Maminky často inspirují své dcery, jsou tampony vhodné i pro dívky, které s menstruací začínají? V čem vidíte oproti vložkám výhodu?
Tampony o.b.® je možné používat již při první menstruaci. V panenské bláně se nachází otvor, který je obvykle natolik pružný a přizpůsobivý, že jím lze zavést tampony o.b.® ProComfortTM (velikosti Mini a Normal) nebo o.b.® Original (velikosti Normal) bez problémů, a aniž by došlo k poranění panenské blány. Pokud dívky s používáním tamponů začínají, doporučujeme tampony o.b.® ProComfortTM Mini.
 
Výhodou tamponů je bezesporu to, že absorbují tekutinu uvnitř těla. Navíc jakmile je tampon správně zavedený, tedy ve střední části pochvy, tak není cítit. Tampony o.b.® tím poskytují spolehlivou ochranu, pocit pohodlí a bezpečí, a každý den tak můžete dělat vše, co máte rádi.
5b2bac9f17aeeobrazek.jpg
 *v rámci protfolia o.b.
 
Na naše otázky odpovídala Jitka Poláková, Trade marketing & Category manager Female Care, za její odpovědi ji děkujeme. Novinky o.b.® právě v redakci testujeme, tak se můžete těšit na naše recenze.

Více informací najdete na www.obtampony.cz.