Zlatokopky, dámy, které si svůj život umí zařídit tak trochu jinak, pohodlněji. Někdo tyto ženy odsuzuje, jiní na jejich konání nevidí nic špatného a nazývají je chytrými děvčaty, které vědí, jak si udělat hezký život. A najdou se i takové ženy, které se za zlatokopky samy nepovažují, přitom ale chtějí partnera, který je movitý, aby je zajistil. Cenné dárky za důležité nepovažují. „Chci mít jen zabezpečenou rodinu, na tom snad není nic špatného?“ tvrdí Tamara. Co myslíte, je také zlatokopka?

zlatokopka

Většinou zlatokopky poznáte na první pohled. Jsou mladé, plné elánu a botoxu, jezdí si v luxusních autech, pyšní se exkluzivními kabelkami a trčícími prsy i rty. Po jejich boku můžete často vidět muže, u nichž zprvu nevíte, jestli náhodou není jejich tatínkem, nebo dokonce dědečkem. Ono žít si v přepychu je asi snem většiny z nás, stejně jako Tamary, která sice stále pracuje, ale v budoucnu nechce. Hledá si proto onoho pracháče, který jí život v přepychu zajistí, sama však říká, že žádnou zlatokopkou není!

„Vyrůstala jsem v normální rodině, chudáci jsme nebyli, ale ani žádní boháči. K vůni luxusu jsem přičichla se svým prvním přítelem, který měl bohaté rodiče a my byli neustále u nich ve vile a mohli si užívat peněz dosyta. Bylo to naprosto báječné, kamkoliv jsme chtěli, mohli jsme, rodičem mu dávali velké kapesné, abychom si prý mohli také dopřát.“ O tom, že už to nechce jinak, byla Tamara rozhodnutá ihned, jakmile okusila život „vyšší sorty“. „Když jsme se rozešli, začala jsem se porozhlížet po jiném, chtěla jsem, aby měl nějaké peníze, a narazila na dalšího, který měl peněz více než dost a já si opět užívala v krásném mezonetu s výhledem na Prahu.“ I s tímto partnerem se po pár měsících rozešla, a tak hledala dál. Vždy kolem sebe měla především muže, kteří finančně nestrádali, a ona byla rozhodnutá, že nechce žít jinak. O žádného chudáka nestojí, chce jen muže, kteří mají tučná konta, přes to prostě vlak nejede, jak sama tvrdí.

Bohatství je pro moudrého sluhou, pro hloupého pánem.
Seneca

„Někteří mě jen využívali a po pár týdnech jsem od nich odešla. Být jen holkou do postele jsem nechtěla. Já chci rodinu a spokojené manželství. Nyní mám nového partnera, je to tedy chvilka, ale dokážu si s ním představit život. Je milý, hezký, trochu starší, ale co, alespoň má zkušenosti. A hlavně má peníze a mně nic nechybí!“

Zrovna její poslední věta je celkem úsměvná, zvláště když o sobě Tamara tvrdí, že není onou holkou, co vše dělá jen pro peníze. To, že Tamara působí jako zlatokopka, je do očí bijící, a ona si to uvědomuje, ale na svou obranu říká:“Já nechci jejich dárky, jako jsou značkové kabelky, vždy jim to i říkám, je to tedy příjemný bonus, ale já to fakt nepotřebuju. Prostě jen chci být zajištěna, aby mé budoucí rodině a mně nic nechybělo, a to není nic proti ničemu, to chce každý! Furt slyším, jak jsem na peníze atd., ale která holka by zvolila místo pracháče obyčejného zedníka?“ má jasno (zlatokopka) Tamara.

Čtěte také:

Reklama