sauna

Utečte před sychravým a chladným počasím a přijeďte se zahřát a odpočinout si do jednoho z největších termálních a saunových světů v Rakousku přímo na českých hranicích. Zatímco podzim začíná nabízet svou chladnou variantu a nevlídné počasí mnohé rozladilo, v lázních Therme Laa vám bude příjemně. Teplo a vůně v té nejkrásnější podobě dodá hradní, finská či aroma sauna nebo solná a královská parní lázeň. Využijte zvýhodněnou cenovou nabídku platnou do 24. prosince 2009 a dopřejte si wellness zážitek té nejvyšší rakouské kvality.

Zvýhodněná cenová nabídka prodloužena až do 24. prosince 2009!

Wellness a lázeňský komplex Therme Laa – Hotel & Spa se nachází v dolnorakouském Weinviertelu necelou hodinu cesty z Brna nebo necelé tři hodiny jízdy z Prahy. Moderní a komfortní čtyřhvězdičkový hotel Therme Laa Superior je s hlavním termálním komplexem propojen panoramatickým skleněným „Mostem smyslů“ tak, že během svého pobytu se budete na nepřízeň počasí dívat jen od termálního bazénu o teplotě až 36 °C nebo například z odpočívárny luxusní hotelové sauny. Speciálním bonusem pro hosty z České republiky a Slovenska je personál hovořící česky.

sauna

Pro chladné podzimní dny připravil komplex Therme Laa různé varianty cenově výhodné nabídky, která se dá využít do 24. prosince 2009 dle volnosti pokojů. Můžete si vybrat různou délku pobytu. Například za tzv. „Relaxaci v týdnu“ pobyt na 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji superior zaplatíte za osobu 79 EUR/noc včetně polopenze. Nástup pobytu je v neděli. Další variantou je „Wellness a odpočinek v týdnu“ na 4 noci s nástupem v neděli nebo v pondělí. Za osobu zaplatíte 89 EUR/noc s polopenzí.

sauna

U všech nabídek jsou v ceně kromě jiného zahrnuty následující služby:

 • bohatá snídaně formou švédských stolů,sauna
 • lehká odpolední svačina „Spa Snack“,
 • večeře o pěti chodech,
 • uvítací ovocný pozdrav na pokoji
 • denně láhev vitální minerální vody na pokoji zdarma
 • celodenní volný vstup (7–22 hod.) do separátního exkluzivního hotelového Spa,
 • možnost celodenního využití (8.30–22.00 hod.) termálních lázní Laa bez příplatku (v hodnotě 25,80 EUR),
 • Therme Laa Spa Bag (taška) s měkkým a hebkým županem a osuškami po dobu pobytu,
 • zdarma internetové připojení a Wireless LAN,
 • parkovací místo v hotelové podzemní garáži,
 • denně dětská animace zdarma,
 • bezplatné využití kardio zóny,
 • zdarma cvičení fitness, vodní gymnastika, pilates, reaktivní trénink atd. dle programu
 • každou sobotu ochutnávky vín zdarma s vinaři regionu Weinviertel

Co komplex Therme Laa – Hotel & Spa nabízí

Termální bazén s plochou 115 m2, venkovní vířivka, vodopády, solný venkovní bazén s podvodní hudbou a teplotou vody 36 °C, venkovní bazén s teplotou vody 28 °C, jeden z největších saunových světů v Rakousku s plochou 1500 m2 (procedury se solí, medem, mlékem, čokoládou, bylinkové sanatorium, aromatická, finská a hradní sauna, solné a královské parní lázně, odpočinkové a relaxační místnosti s vodními lůžky Panta Rhei), masážní programy, odpočinkové místnosti (Ticho, Teplo, Sen), zimní zahrada, termální kino, péče o tvář i celé tělo.

Pro sportovně založené hosty je k dispozici zdarma kardio a fitness zóna, možnost zapůjčení kol nebo si můžete vyzkoušet novou formu pohybu tzv. reaktivní trénink. Jde o spojení běhu, chůze, nebo vodní gymnastiky či aerobiku se zařízením XCO®-Trainer, které je podobné dutým činkám naplněným speciálními granulemi, jež se v souvislosti s pohybem stávají setrvačnou hmotou s dvojitým tréninkovým efektem. Do hotelu Therme Laa Superior můžete také vzít svého čtyřnohého miláčka. Majitelé psů zaplatí za svého zvířecího přítele 15 eur/noc.

sauna

Perfektní servis i pro děti

V dětském světě najdete vše pro to, aby Vaše děti byly spokojeny. Vnitřní bazén s termální vodou o teplotě cca. 34 °C, která je vhodná i pro batolata. Skluzavky a 90 metrů dlouhý tobogán „Fantasia“ se světelnými a zvukovými efekty. Lehátka hned u bazénu, aby rodiče na své děti dobře viděli. Dětský koutek s kuchyňkou pro hry, malování a tvoření. Projekční plátno s každodenní projekcí pohádek. Denně je připraven zábavný program pro děti, jako je loutkové divadlo, soutěže, modelování, karaoke, kino a více. Dětskou animaci zajišťuje personál s pedagogickým vzděláním.

Více informací o rakouském lázeňském komplexu Therme Laa – Hotel & Spa v českém jazyce najdete na adrese: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

Informace & Rezervace:

Therme Laa - Hotel & Spa
Thermenplatz 3, A-2136 Laa/Thaya
Tel: 0043 2522/84700-733 nebo sinne@therme-laa.at

www.therme-laa.at