5a5e12fd9f4a6obrazek.pngFoto: J-LINE Black & Brown, www.almara-shop.cz

5a5e135f2900aobrazek.png

Foto: Jolipa

V první řadě je potřeba zmínit, že domov, kde prim hrají zvířecí prvky, může mít hned několik podob. Jednou z nich je elegance a jednoduchost. Dalo by se říci, že budeme vycházet z klasického pánského bydlení. Muži totiž preferují spíše linie strohé, bez přebytečných příkras. I to má však své kouzlo. A jak na to? Stačí pár stylových kousků, kterými byt disponuje, doplnit o kožešinovou podložku, pléd se zvířecím motivem či netradiční dekoraci v podobě zdobené zvířecí lebky. To pak takové bydlení získá zcela nový, neotřelý rozměr.

5a5e1396dc6fbobrazek.pngFoto: Crazy Wild Zebra J-LINE by JOLIPA, www.almara-shop.cz
5a5e140293b53obrazek.png
Z kolekce: H&M

Pokud na vás tento styl působí chladně a neútulně, můžete zvolit další z mnoha variant. Nejedná se o nic přepláceného, ale decentně útulného. Například svou ložnici můžete proměnit v relaxační místo okořeněné lehkou porcí divočiny. K tomu vám postačí příjemné povlečení s moderním zvířecím potiskem a neopomenout nesmíte ani dekorace. Ty by měly být v obdobném duchu. Hodí se ale i betonový vzhled, neopracovaná keramika či dřevo. Tyto kontrasty se skvěle doplňují.

5a5e145595b2bobrazek.png

5a5e147525285obrazek.pngZ kolekce: Zara Home

Líbí se vám uvolněný hygge nebo boho styl? I ten můžete snadno nakombinovat se zvířecími prvky. Je pravdou, že už to nepůsobí minimalisticky ani moderně, ale o to lepší efekt tím vaše domácnost získá. Odpočinkovou místnost můžete proměnit v oázu klidu tím, že do ní nainstalujete houpací síť, doplníte o ratanové, kovové či keramické doplňky, které stylem připomínají kulturu, která je vašemu srdci sympatická. Mohou to být kousky inspirované Indií či jinou zajímavou zemí. Pro efekt nezapomeňte na svíčky a rostliny.

5a5e19932dc12obrazek.pngFoto: Shutterstock.cz

Čtěte také:

Uložit

Reklama