Po celý červen budete moci číst v této příloze články na téma: Intimní hygiena a gynekologické problémy spojené s infekcemi.

Probereme věčné trápení žen – vaginální mykózy, seznámíme vás s přípravkem Gyno-Pevarylem, který je v současnosti jedním z účinných řešení právě vaginální mykózy.

S intimní hygienou je spojeno také používání hygienických vložek či tamponů, lubrikačních gelů a ubrousků na intimní místa.
Protože tato témata jsou pro vás velmi osobní, po celou dobu trvání této přílohy bude spuštěna speciální diskusní sekce na téma „Intimní hygiena“.
V této diskusi můžete klást dotazy odbornici – gynekoložce na vše, co vás ve spojení s intimní hygienou a infekčními nástrahami zajímá.

Doktorka MUDR. Alexandra Stará působí v privátní lékařské praxi na Praze 2 ve Slavíkově ulici. Je členkou výboru České gynekologicko-porodnické společnosti a členka výboru soukromých gynekologů.
V současné době se specializuje mimo jiné na problematiku gynekologických výtoků, hormonální léčbu v období memopazy. V privátní praxi, kde paní doktorka působí, je členkou týmu, která se specializuje na poruchy psychiky s návazností na gynekologické problémy.

Pokud vás tedy osobně trápí nějaký problém, zapojte se do diskuse, položte jí otázku nebo si pročítejte již napsané odpovědi - můžete v nich najít odpověď i na svůj problém.

Diskusní sekci na téma „Intimní hygiena“ najdete ZDE