Usilujete o dítě a chtěla byste svoje snažení ještě podpořit? Možná se budete chtít spolehnout na magii a vyzkoušet talismany, jež mají podporovat plodnost a sexuální energii. Pojďme si představit alespoň pár z nich.

amuletVíla Isis

Pokud máte v lásce mytické bytosti, jako jsou křehké víly, pořiďte si vílu Isis. Tato víla pomáhá párům s dodáním plodnosti. Hodí se také k nesmělým jedincům, protože pomáhá projevit přání, touhy i potlačované city. Je to také ochranný amulet všech mágů a čarodějnic.

 

 

amuletamuletLet bohyně a Měsíční čarodějka

Sova s měsíčním srpkem, to je měsíční bohyně. Měsíční čarodějka má stejný význam. Měsíc na talismanu symbolizuje nejen kruh života, ale také menstruační cyklus, který s kruhem života přímo souvisí. Tento amulet vám pomůže k nalezení ženskosti, ženské sexuality, plodnosti a také ve vás probudí lásku.

amuletCernunnos

Talisman pochází z období zhruba 2. století před Kristem. Cernunnos v překladu prý znamená parohatý. Nicméně vy nikomu parohy nasazovat nemusíte. Cernunnos je mimo jiné bohem plodnosti, kterou ve vás bude podporovat. A krom toho vám pomůže získat životní sílu a schopnost prosadit se.

 

 

amuletZelený muž

Zapomeňte na zelenou vílu a pořiďte si raději zeleného muže. Tento keltský symbol je mužskou obdobou Matky přírody. Je to pán lesa. Pro vás ale bude důležitější jeho moc podporovat předsevzetí nositele, zvyšovat plodnost a sexuální výkonnost.

Malá rada na závěr – Než se vydáte do čarodějnického obchodu a začnete se ptát po amuletech, vězte, že samotné talismany vám potomka nezařídí. Před lety navštívil jistý německý pár lékaře s tím, že se jim ani po osmi letech manželství nedaří mít dítě. Na otázku, jak často spolu souloží, se tvářili poněkud šokovaně. Zkrátka čekali na čápa. Tedy, prosím, než si půjdete pořídit talisman za účelem rozšíření rodinného klanu, pořiďte si napřed chlapa a čas od času s ním mějte nechráněný sex.

Reklama