Jelikož jsem na tomto světě skoro už půl století, za ta léta se mi nashromáždilo pár opravdu dobrých přátel, s kterými se každoročně obdarováváme nějakou drobností. Letos jsem si říkala, že pro tu mou milovanou a léty prověřenou smečku dobrých duší pořídím nějaké pěkné talismany. 
Talismanů a amuletů totiž nikdy není dost! 

Po delším studiu různých materiálů jsem se ujistila v rozhodnutí, že by to měla být zvířátka z mýdlového kamene. Mýdlový kámen, který je běžně k dostání, je totiž na emoční rovině nerost proti panice. Má moc uklidňovat ty z nás, kdo jsme přecitlivělí na okolní prostředí. Esoterici radí zakoupit malého Buddhu právě z mýdlového kamene, držet jej a zhluboka dýchat, dokud záchvat úzkosti nepomine.

Zkušení znalci nerostných zázraků doporučují nosit šperky z mýdlového kamene, abychom tak eliminovali záření a elektromagnetický smog v práci nebo z atmosféry kolem nás. Náušnice z tohoto nerostu chrání v případě, že často používáme mobilní telefon. Tento zajímavý kámen také umí pomoci lidem se zkostnatělými myšlenkami přizpůsobit se situaci a respektovat názory a životní cesty těch druhých. 

Čtěte také: Zavěste si doma lapač zlých snů!

Zvířátka vyrobená z mýdlového kamene, která se prodávají v různých duchovních obchodech, uklidňují úzkostné a příliš aktivní jedince i děti, ty pak stráží během spánku.
Pokud toužíme po něžném milujícím partnerovi, je dobré si pořídit dvě zvířátka stejného druhu. A pro jedince toužící po rodině se doporučuje zakoupit tolik zvířátek, kolik chtějí mít robátek…

Mýdlový kámen a jeho používání znali již ve staré Indii a Africe, tam se z něj vyřezávaly (a tento zvyk dodnes přetrvává) postavy, bohové i výše zmíněné bytosti zvířecí říše, které se posilují modlitbami a chvalozpěvy. Každodenním požehnáním nad takovými soškami z mýdlového kamene se pak šíří posvátná energie, která působí proti hrubému a bezohlednému chování, vstřebává nadměrný hluk a mírní hyperaktivitu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama