Foto: Profimedia

Kolik je Emmě let?
Herečce bylo v říjnu letošního roku 24 let.

Jak je vysoká?
Měří 1,73 cm a váží 58 Kg.

Má Emma Instagram? 
Ano, na Instagramu je herečka jako @emmalouisecorrin. 

Odkud je Emma Corrin? Je Britka?
Emma Corrin je anglická herečka. Narodila se v Royal Tunbridge Wells v Kentu. Její matka je Jihoafričanka a její otec je Angličan.

Jak se Emma Corrin a Harry Styles stali přáteli?
Emma Corrin navázala přátelství s Harrym Stylesem v roce 2020, mají totiž stejného stylistu. Navzdory tomu, že se kolem páru točí pověsti o randění, vypadá to, že jsou jen kamarádi.

Bylo jisté, že bude hrát Dianu?
Emma Corrin byla obsazena do role Diany Spencer již v roce 2019 a objeví se ve všech 10 epizodách 4. sezóny. Emma se ale původně neucházela o roli Diany. Dostala ji po přečtení Dianiných řádků během konkurzů na Camillu. Později byla pozvána na zkušební četbu s Joshem O’Connorem (princem Charlesem) a roli měla od té doby jistou.

Bude hrát princeznu Dianu i v dalších sériích Koruny?
Emma Corrin bude hrát roli princezny Diany pouze ve čtvré sérii. Poté ji nahradí australská herečka Elizabeth Debicki, která bude hrát Dianu v sezónách 5 a 6.


Foto: Profimedia

Co studovala?
Emma Corrin je absolventkou University of Cambridge. V letech 2015–2018 studovala pedagogiku, angličtinu a drama na St John’s College. Během svého studia na univerzitě se Emma objevila v řadě divadelních inscenací.

V jakých filmech a televizních pořadech byla Emma Corrin?
Před rolí v Koruně se Emma Corrin objevila v jedné epizodě seriálu Granchester, kde roli Esther Carterové. Hrála také Esme Winikus v seriálu Epix´s Pennyworth. V roce 2020 se objevila jako Jillian Jessup v Misbehavior po boku Keiry Knightley.

Kolik si Emma vydělala peněz?
Momentálně nejsou k dispozici přesné informace o jejím čistém jmění. Ale vzhledem k tomu, že se objeví v 10 epizodách jedné z největších sérií Netflixu, je pravděpodobné, že si domů přinese spoustu peněz. Odhaduje se, že Claire Foy (ztvárnila Alžbětu v první a druhé sérii) vydělala v přepočtu kolem 900 000 Kč za jednu epizodu seriálu a pro nováčka, jako je Emma, by její šek mohl mít podobnou, možná o něco málo nižší částku.


Foto: Netflix

Reklama