Vaše téma prázdninové lásky mě nadchlo, protože pokračování jedné takové právě prožívám:-)
 
Byl rok 1994 a mně bylo čerstvých 15 let... tudíž ještě mláďátko:-)
Domluvily jsme se s kamarádkou na vzájemné návštěvě chat a chaloupek. Nejdřív jsme jely na chajdu k mojí rodině, tam byla pro nás celkem nuda. Všude samý staří chataři a žádné pořádné objekty, které by stály aspoň za kukandu.:-))) Samozřejmě jsme si v té době připadaly už obě hrozně dospělé a zralé na nějaký ten flirt nebo "chození".
 
Teprve po příjezdu na chalupu mojí kamarádky nám začal ráj na zemi. Byla to vesnička jako dlaň, převážně tam byli samí mladí kluci a holek poskrovnu. Tudíž jsme naším příjezdem vzbudily rozruch:-)
Ještě ten večer jsme si šly pro limču a hospodské brambůrky do místní hospůdky. A tam jsem HO uviděla poprvé:-)) Nicméně se nic nedělo a ON si mě nejspíš ani nevšiml. Byl tam s kamarádem a byli v družném hovoru.
 
Druhý den měla být místní zábava, a tam jsme samozřejmě nesměly chybět.:-))
Nejprve jsem šly zase na tu limču a brambůrky do té místní hospůdky, kde se stejně všichni scházeli.
Jenže si bohužel k našemu stolu přisedli nějaký opruzové, kteří byli silně neodbytní a vlezlí. Nevěděly jsme, jak se jich zbavit:-((
Ale naštěstí přišla záchrana v podobě JEHO a kamaráda. Přisedli si k nám, a ty neodbytníky nakonec vyhnali:-)
Povídali jsme si, dali si limču, oni něco silnějšího, byli starší ročník:-)) Nakonec jsme šli tancovat na tu místní slávu, která se odehrávala na hřišti... no prostě romantika jak vyšitá:-))))
Já se nejvíc bavila s ním, už jsem věděla, že se jmenuje Petr, a kamarádka Martina s kamarádem Petra.
Nakonec jsme si šli sednou na studnu a on mi vyprávěl o hvězdách....
 
No nebudu to prodlužovat, oba páry jsme spolu začaly chodit. Ale nebylo to vždy jednoduché, oba kluci totiž studovali vysoku školu, takže odloučení bylo jisté.:-((
Vztah Martiny s Martinem se po dvou letech rozpadl, ale náš vydržel a v roce 1997 jsme se vzali, a jsme spolu dodnes. V roce 2002 se nám narodil syn Ondřej.
 
A i když ta romantika mému muži nevydžela, ale zbyla jen ta próza a žádná poezie, jsem s ním šťastná a doufám, že nám to vydrží až do smrti:-))
No snad nejsem moc naivní:-))))))
 
Krásný sluníčkový den celé radakci i čtenářkám ž-in  přeje
 
Kat
------------------
Díky, Kat a hodně štěstí... je to super, že vám vaše láska takhle krásně vydržela....
Hezký pátek všem přeje