naglesinTak to byste výborně zapadly do našeho dívčího klubu. Dřív nebo později se totiž všechny naše ženské debaty stočí na to, že nás tady píchá a tuhle bolí. Vítězí bolesti hlavy. Na plné čáře.

Pak začneme s našimi ženskými měsíčními trably a pak už se jen trumfujeme a přisazujeme další bolístky.

Předcházejme bolesti

Asi se shodneme na tom, že nejlepší je našim zdravotním trápením předcházet. Za bolestmi hlavy velmi často vězí stres, problémy s krční páteří, změna denního rytmu nebo třeba jen obyčejný nedostatek tekutin a naopak přemíra alkoholu.

Držme se předsevzetí

naglesinDejme si předsevzetí, že půjdeme do postele alespoň o půl hodiny dřív. Nenecháme se vytočit šéfem. Konečně začnete cvičit a víc relaxovat. Nebo si odpustíme tu poslední skleničku vína.

Předsevzetí to jsou hezká, ale realita o něco tvrdší. Když už je pozdě a bolest je tu, doporučujeme Nalgesin S. Jeho velké plus je rychlý nástup.  Jistě oceníte i dlouhotrvající účinek Nalgesinu S, což znamená, že máte na 8 až 12 hodin vystaráno. Lék je navíc velmi šetrný k zažívacímu ústrojí.

Ve chvíli, kdy se vaše bolesti ozývají častěji, neotálejte a navštivte lékaře. Signály těla jsou jasné a za každou bolestí se něco skrývá.

Více na www.nalgesin.com

Reklama