Milé Ženy-in, konečně jsme se dočkaly příjemných teplot! Venku dnes bude ukazovat ručička teploměru více než 25 stupňů Celsia. No není to paráda? Určitě se vám hned lépe vstávalo, nemám pravdu?

ranko

Dnes mě obzlášť láká povídat si s vámi zrovna o rozmarech počasí... o víkendu jsem totiž byla v Jeseníkách, kde probíhalo otevření lázeňské sezony. A bylo mi opravdu líto všech, které přípravy na všechny doprovodné akce musely stát spoustu jejich fyzických i psychických sil, a nakonec, právě kvůli rozmarům májového počasí, se mnoho z plánovaného nemohlo uskutečnit.
Jen pro porovnání s první fotkou - takhle vypadala obloha v Jeseníku ještě před pár dny, jak jsem ji zachytila, když zrovna na chvilku přestalo pršet.

ves

Navzdory nízkým teplotám, větru, dešti i válející se mlze jsem si ale užila krásný víkend ve výjimečných lázních Priessnitz, o kterých vám určitě ještě v blízké budoucnosti napíšu.

Dnes už jsem ale v redakci, venku to vypadá jako opravdové léto a já se těším, že spolu s vámi strávím krásný den. Včera večer jsem na facebooku viděla fotky řady přátel, kteří se v nadšení, že je konečně lepší počasí, vrhli na grilování, víkend nevíkend. Byly jste mezi nimi? Náš gril ještě spokojeně odpočívá ve sklepě a říkám si, aby to nedopadlo jako loni... to jsme ho totiž vůbec nestihli vytáhnout na světlo!

Redakční e-mail je vám k dispozici: redakce@zena-in.cz

Reklama