Dorazila v příspěvku od čtenářky s nickem Eliana. Předvede vám nejen nejnovější kousky, ale nistalgicky ukáže i plavky, které už nenosí, ale je jí líto je vyhodit. Nepřipomíná vám to něco?

Krásný letní den, tak nějak nerada se placatím na žhavém slunci, ale plavala jsem ráda a díky tomu se mi doma za pár let posbíraly několikatery plavky.

Dřív jsem měla postavu jako lusk, což dnes již neplatí. Celkově se nemám chuť nechat postpubertálníma anorektičkama hodnotit na veřejném koupališti, ale díky tomu jsme občas zaskočili na přírodní písák (někde říkají písník). Pravda je, že tak dva roky jsem nebyla plavčit nikde a to jsme dříve na motorce jezdívali do aqua-centra celkem pravidelně. 

Vloni jsem si však koupila nové plavečky- fialové se vzorem (viz foto) a dva spodní díly (fialový a tmavě-modrý s bílým puntíkem a kovovou sponkou vlevo dole viz foto).

plavky

plavyk

Žluté plavky jsem si kdysi přivezla z Německa za dvě eura. Tyrkysové jsou služebně nejstarší a též z Německa, řekla bych, že jsou už tak křehké z chlorovaného bazénu, že je asi čas jejich odchodu ze scény. Jednodílné černé s aplikací vpředu jsou děsivě sexy neb mají úplně holá záda a drží jen za krkem a já je držím jen jako vzpomínku na  pěkné tělo. Jednodílné černé s červenou proužkou jsou spíš dobré na pobřežní hlídku, ale dobře drží a ty nosím nejčastěji.

Nové plavky z loňska jsem zatím neměla možnost vyzkoušet, ale snad na ně letos dojde. Přes plavky mám spoustu šátků a přijde mi hezké, když ženy nosí krásné letní kloubouky!

 Užijte si krásné léto, zrovinka dnes to bude i na koupání venku! :-)

Eliana

Milá Eliano, díky za úžasnou sbírku a s těmi klobouky s vámi musím jen souhlasit.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom plavkami vy, milé ženy-in?

Jaký druh plavek máte nejraději? Bikiny, tankiny, nebo plavky v celku? Střídáte plavky podle příležitosti? Koupila jste si letos nové? Pochlubíte se fotkou nebo alespoň popisem?Co vám dělá největší problém při shánění plavek? Podle čeho si je vybíráte? Dáte na trendy, nebo máte svůj oblíbený typ, střih, či barvu?

Jak často si nové plavky kupujete? Jak dlouho vám plavky vydrží?

Napište nám nějakou plavkovou příhodu?

Na vaše příspěvky a fotky plavek, či (nejlépe) vaší osoby v plavkách se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz 

Reklama