Uznávaná specialistka na zdravotní prevenci a výživu, Margit Slimáková, se s vámi ve své Velmi osobní knize o zdraví podělí o ověřené tipy a nápady, jak o sebe a své tělo co nejlépe pečovat i v dnešním uspěchaném světě.
5b06cbe806e6fobrazek.png

Dejte svému tělu to nejlepší – zdravím se vám odvděčí!

5b06cad15396dobrazek.pngJsme obyvatelé přepychové části naší planety. Máme dostatek vody a jídla. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Přesto jsme ale věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Margit vás přesvědčí o tom, že rozhodně ano!

V osmi kapitolách vám na základě svých vlastních zkušeností ukáže, jak zvládnout nejen přípravu jídelníčku, ale i péči o rodinu, kariéru, kritiku nebo starosti s věkem. Dozvíte se, jak smysluplně trávit svůj volný čas, aby si vaše tělo opravdu odpočinulo a načerpalo dostatek energie. Navíc objevíte i autorčin tajný recept, jak překonat ničím neukojitelnou chuť na čokoládu!

Expertka na zdravý životní styl ví, jak na to


Margit Slimáková vystudovala farmacii a dietologii, ve své praxi využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti. V roce 2015 byla zvolena nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči podle Mapy sociálních inovátorů, kterou sestavila mezinárodní organizace Ashoka.

„Základem zdraví podle mne není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobrá nálada. Problémy jsou proto, aby se řešily a život je hra, tak si jej užívejte,“ říká autorka knihy Margit Slimáková. A její Velmi osobní kniha o zdraví vám prozradí, jak na to.

Reklama