řekla naší čtenářce s nickem Hanula výživová poradkyně, když u ní byla na konzultaci. Nakoupila hubnoucí přípravky, ale zhubla jen finančně. Jediné, co si odnesla pozitivního, byla změna pitného režimu. Prý se snaží a kila jdou dolů, tak držíme palce

Je jaro a tak jsem chtěla začít zdravě a hlavně zhubnout. Obejdnala jsem se k výživové poradkyni, která mě zvážila a vyhodnotila všechny mé nedostatky.
Jako první - vysoká dehydratace. S poznámkou - takovou dehydrataci jsem ještě u nikoho neviděla, jsem se cítila jako ta nejhorší pod sluncem a ještě k tomu ty mé špeky.
Nicméně jsem si vyslechla instrukce, jak pít - 0,4 l na kg váhy - což se mi zdá moc. Myslím si, že by to spravily tak dva a půl litry vody. Že bez potravinových doplňků to nepůjde, k tomu pohyb a budu jako laňka.
Krásně se to poslouchalo a podlehla jsem.
Nakoupila potravinové doplňky cca na měsíc - něco kolem 4000,- Kč a vyrazila domů lehkou nožkou.
Horší bylo, co jsem poslouchala od známých.... ty jsi blbka. Hejbej se a jez víckrát denně malé porce a hlavně dodržuj pitný režim.
Tak jsem svůj hubnoucí program zrušila a jedinou cennou radu, co jsem si odnesla - dodržuji pitný režim. Jde to ztěžka, ale snažím se.
Na stole mám lahev s vodou a piji a piji. Je pravda, že většinu pracovní doby běhám na záchod.....

P.S. Po potravinových doplňcích jsem zhubla pouze finančně.

Pití zdar a nejenom vodě!

Hanula

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Běhání na záchod je sice ta méně příjemná stránka, ale budiž nám útěchou, že si proplachujeme ledviny

Jak jste na tom s pitným režimem vy, milé ženy-in? Také vám někdo musel poradit, nebo dokonce pohrozit, než jste se začala o pití trochu starat? Nebo jste vzorná a jde vám to tak nějak samo? Co všechno pijete a jaké množství? Vydržíte nepít, nebo jste naopak jako houba, která musí neustále „nasávat“? Teď mluvím samozřejmě o vodě.

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama