Děkujeme za zajímavý příspěvek o cestovní mateřské, který nám poslal čtenářka s nickem paviocko

Milá redakce ženy-in, na mateřské jsem již dva roky a docela si to užívám, ne že bych nešla ráda do práce, chybí mi ta skvělá parta lidí, co tam byla, ale nějaký čas si ještě počkám, protože jsem nedávno zjistila, že budeme čtyři... takže další tři roky budu plácat bábovičky a řešit, kde mají nejlevnější pleny ;-)

Ne, zase tak strašné to se mnou, doufám, není. Čtu knížky, učím se jazyky a pořád někde létáme a to doslova. Manžel si totiž v loňském roce splnil svůj sen o práci v zahraničí a tak když byl naší Bětušce necelý rok, „přestěhovali" jsme se do Portugalska. Tam jsme byly 2 měsíce (píšu záměrně v ženském rodě, protože jsme létaly domů, aby si malá užila babiček a náš byt úplně nezpustnul, zatímco manžel stále pracoval) a potom nastalo další stěhování a to do Emirátů, kam byla má drahá polovička vyslána dokončit projekt.

A můžu říct, že taková mateřská v Dubaji vůbec není špatná, zvlášť, když je v Čechách zima až praští a my bydlíme kousek od moře, které je celý rok „koupací". Akorát shánět v zimě dětské plavky a letní šatičky není zrovna lehký úkol :-) Po dvou slunečných a teplých měsících v Dubaji jsme se vrátili všichni domů a ještě si stihli zalyžovat.

A aby toho nebylo málo, momentálně má muž projekt ve Skotsku, takže jsme se v pondělí vrátily z překrásného Edinburghu.

Takže musím říct, že si mateřskou docela užívám, ale po tom všem cestování a neustálém balení a vybalování jsem opravdu ráda, že od července můj muž nastupuje do jedné pražské firmy a my s Bětuškou budeme konečně v klidu užívat pohody domova a komfortu dvou ochotných hlídacích babiček.

paviocko

A já jsem si říkala, že jste se dlouho neozvala. A vy takhle nádherně cestujete. To jste, koneckonců, dělala i před mateřskou, pokud si dobře pamatuji.

Chtěla byste mít také takovou mateřskou? S malým dítětem poznávat různé kouty světa? Nebo být radši v pohodlí a bezpečí domova?Jakou mateřskou prožíváte vy? Jaká je podle vás ideální mateřská?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

 

Reklama