A je to tady. Slibovaná proměna čtenářky Tee.. proběhla minulý týden a je na čase odhalit výsledek. Tak prosím, račte se podívat!

promenapromena

proměnaproměna

Tea do probouzející se redakce dorazila z Českých Budějovic v doprovodu svého přítele, který několik dlouhých hodin vše trpělivě sledoval. Od barvení a stříhání vlasů, přes šminky až po převlékání různých modelů a focení. Klobouk dolů.

O něco později dorazila kadeřnice Denisa Kupčáková a vizážistka Jana Večerková ze studia Top visage a hned se pustily do práce. Po příchodu stylistky Míši Malé ověšené taškami z obchodů CA, Promod, Mixer a Camaieu, byl tým koplmetní. Nutno podotknout, že zmíněné dámy provedly tuhle práci zcela zdarma.

Jako první se slova ujala kadeřnice. Protože Tea měla vlasy dříve barvené tmavou barvou do červena, která nejde výrazně změnit, byla barva vlasů víceméně ponechána. S výjimkou barevných proužků na obou stranách, které účesu dodaly ten správný šmrnc. Mladistvý a šmrcovní byl také střih. Tea se dočkala výrazného zkrácení. Musím říct, že kadeřnice na takové podmínky, které poskytla naše kancelář, potažmo toaleta, odvedla Denisa skvělou práci. Trvala několik dlouhých hodin.

promena

Vizážistka Jana Večerková byla hotová rychleji. „Jako základ jsem použila podkladovou bázi, vytváří na pleti sametový film, pleť vyhladí a zmatní. Minimalizuje póry, zamezuje, aby se makue-up dostal do vrásek. Make-up jsem použila od fa M.A.C. face and body, který pleti poskytne dlouhodobý přirozený vzhled. Je na obličej i tělo. Vhodný i na denní použití, ale i na foto make-up.

Dále jsem použila krycí pudr firmy M.A.C., vytváří na pleti přirozený vzhled. Make-up skvěle zafixuje a zmatní. Na oční víčka jsem použila krémový podklad fa M.A.C. Výborně zakryje oční žilky a je vhodným podkladem pro oční stíny, které následně vydrží o několik hodin déle.

promena

Oční stíny jsem použila v barvě světle růžové, světle a tmavě fialové. Slečna Tea měla krásnou, mladou pleť ,nebylo třeba žádných korekcí a vzhledem k tomu, že kadeřnice Denisa vytvořila extravagantní účes, který sám o sobě výrazně podtrhl osobnost slečny, líčení jsem volila ne příliš výrazné,“ vysvětlila Jana.

proměnaproměna

Proměná Tea vypadala o poznání ženštěji a jemněji. Podle toho také stylistka Míša vybrala z té hromady oblečení, bot a doplňků několik různých variant, rozverně barevné i decentně jemné.

proměna

Kde tohle seženete a za kolik? Top: 649 Kč, kraťasy: 829 Kč, Camaieu OC Smíchov, Praha. Sako: 798 Kč, brýle 125 Kč, náramek: 169 Kč, CA Václavské náměstí Praha.

proměna

Kde a za kolik? Košile: 899 Kč, Camaieu OC Smíchov. Kalhoty: 698 Kč, kabelka: 298 Kč, boty: 698 Kč, náramek: 149 Kč, CA Václavské náměstí.

proměna

Kde a za kolik? Bolerko: 829 Kč, šaty: 1299 Kč, pásek: 249 Kč, spona džínová růže: 199 Kč, Camaieu OC Smíchov. Náhrdelník: 229 Kč, brýle: 125 Kč, CA Václavské náměstí. Boty: 800 Kč, Mixer Oc Smíchov.

proměna

Kde a za kolik? Kahoty: 698 Kč, top: 498 Kč, sako, 798 Kč, CA Václavské náměstí. Spona květina: 199 Kč, kabelka: 649 Kč, Camaiue OC Smíchov. Žabky s kamínky: 790 Kč, Mixer OC Smíchov.

proměna

Kde a za kolik? Kahoty: 698 Kč, tričko 650 Kč, brýle 125 Kč, CA Václavské náměstí. Bolerko: 829 Kč, prsten: 169 Kč, náramky: 169 Kč, náhrdelník: 149 Kč, Camaieu OC Smíchov.

proměna

Kde a za kolik? Top: 699 Kč, vesta: 649 Kč, náramky: 169 Kč, náhrdelník: 149 Kč, Camaieu OC Smíchov. Kahoty: 698 Kč, CA Václavské náměstí.

proměna

Kde a za kolik? Šaty: 999 Kč, Promod OC Smíchov, boty: 800 Kč, Mixer OC Smíchov, náramek: 169 Kč, náhrdelník: 169 Kč, prsten 99 Kč, CA Václavské náměstí.

A první reakce proměněné? „Wow, to jsem vážně já?“ Tea opouštěla redakci pozdě odpoledne, nebo spíše brzy večer. Se svou proměnou byla spokojená. My také.

A co vy? Líbí se vám?

Reklama