Čtenářka DanaD využila své dnešní výjimky jen napůl. Zaslala vyprávění o kočce i o pejskovi. Jak vypadá, když spolu musí bydlet v jedné domácnosti?

Běda psům, kterým kočka vládne... Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu je čtenářka DanaD, které jsem povolil výjimku, aby mohla zaslat příběh a fotku s koťátky...


Ahoj všichni,
O koťatech a kočkách píšu vždycky, ale když je dneska to psí téma tak... Samozřejmě prodávám kočky i do rodin, kde mají psy - tam sžívání trvá tak 2-3 týdny. Zvířátka se musí naučit rozumět svým gestům (např. když vrtí pes ocasem, chce si hrát, když to děla kočka, chystá se utočit). Nakonec se vždycky domluví a kočka v klidu převezme vedoucí roli. Takhle nějak to jejich soužití pak vypadá.

kocici nadvlada

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama