Zdravím a přeji krásný den všem.

Minulý víkend se opravdu vydařil, počasí nádherné. Hurá, skákala jsem radostí a již ve čtvrtek jsme sbalili vše potřebné, hlavně sadbovače, a jedem na zahrádku.
Ovšem moje radost skončila v momentě příjezdu. Vloni na podzim nám dělali novou přípojku vody. Jaké bylo překvapení, když jsme zjistili, že voda neteče.
Co teď, bez vody jsem namydlená, mohu se otočit a jet domů. Krásné počasí a sluníčko mě nutilo něco vymyslet, přece to nevzdáme. Volala jsem, kam se dalo, až mi bylo doporučeno volat pohotovostní službu.
Zavolali jsme pohotovostní službu, která po příjezdu zjistila, že ti páni, co to dělali, udělali chybu, kterou by snad ani učeň prvním rokem učení neudělal. Otočili přípojku a voda místo k nám tekla zpět.
Další problém, oni to nemohou opravit, není to v jejich kompetenci.
Opět další telefonáty, a to přímo ke stavbyvedoucímu, který provedenou práci nezkontroloval, ale podepsal jako dobře provedenou. Okamžitě vystavil fakturu a oni nám vodu zprovoznili a já mohla konečně začít sázet, zalévat a dělat vše, co je potřebné na zahrádce. Pár fotek z krásného víkendu, doufám, že ten nadcházející bude podobně krásný.
Přeji krásný víkend vám všem a bez problémů.Zdraví Věrulinka


Milá Věrulinko,
děkuji za první příspěvek na dnešní téma. Jsem ráda, že vše dopadlo k vaší spokojenosti a můžete vesele zahradničit. Pochopila jsem, že máte zahradu mimo bydliště.. To znám, moji rodiče to také takhle praktikovali, protože bydleli v paneláku a zahrádka jim chyběla. Bohužel, tatínek umřel a mamka má čím dál méně sil se o tak velkou zahradu starat. Ale stále ji to tam táhne, připomíná jí to chvíle, kdy to s taťkou budovali.


Reklama