cl.jpg
Foto: Shutterstock

Ve filmu si zpěvačka zahraje manželku vnuka zakladatele slavné módní značky Patrizii Reggiani. Nebude v něm ovšem žádné neviňátko, protože si objedná vraždu svého bývalého muže. Příběh je založený na skutečných událostech. Před tím, než bude vražda, musí být svatba a právě svatební scény se natáčely před několika dny. Na veřejnosti se tak objevily fotky zpěvačky v bílých krajkových šatech áčkového střihu s dlouhými rukávy. Veselka Patrizie s Mauriziem Guccim probíhala v sedmdesátých letech, takže této době odpovídal i hereččin účes v podobě bohatého vysoko vyčesaného drdolu.

Různé bílé šaty, ve kterých by mohla klidně nakráčet k oltáři, si Lady Gaga oblékla už několikrát na významné společenské události. A vypadala v nich opravdu překrásně. Posuďte sami.

Model s véčkovým výstřihem měla na udílení filmových a televizních cen Screen Actors Guild Awards v roce 2019. Pocházel z dílny Dior. Na after party k udílení cen Emmy v roce 2015 odprezentovala bílé šaty s extravagantními balonovými rukávy značky Brandon Maxwell.

kol1.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Na Oscary v roce 2016 vyrazila zpěvačka ve sněhobílém overalu bez ramínek. Opět šlo o značku Brandon Maxwell. Nevěstu připomínala i na návštěvě klubu v Londýně v roce 2012, kam oblékla okázalou róbu, kterou ještě doplnila korunkou.

kol2.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Reklama