Herečka Zuzana Norissová, která se objeví v další řadě soutěže Tvoje tvář má známý hlas, je vyhlášená svým specifickým vkusem. Neváhá totiž zkombinvoat různé styla ani barvy. Tentokrát ovšem zvolila na její poměry umírněný model. Jednotlivé části outfitu do sebe zapadaly a vytvořily příjemný celek, který Zuzana vyšperkovala milým úsměvěm. 

Modelka Simona Krainová nezvolila moc letní barvičky. Ve svém outfitu připomínala tak trochu černou vdovu. Šaty jsou sice hezké, ale spíš by se hodily na večerní událost, než na tiskovou konferenci se zahradním rautem. S účesem si Simona také hlavu moc nelámala. Vlasy stáhla do culíku a šla.

Velké starosti s tím, co si vzít na sebe, si nedělala ani herečka Yvetta Blanarovičová. Ta si oblékla bílé kalhoty, tričko, doplňky a béžové lodičky. Bílá hezky kontrastovala s její tmavou kůží, ale to je asi tak vše, co se dá vyzdvihnout. Celý model byl nemastný neslaný. 

Smaragdová barva a smaragdové doplňky herečce Daně Morávkové moc slušely, stejně jako šaty na jedno rameno, s kterými je sladila. Herečka pro tentokrát odložila brýle, a o to více vyniknul její make-up, na kterém si dává vždy záležet. 

Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol zvolila modré košilové šaty, které jí jako blondýnce velmi svědčí. Ženský look s červenou rtěnkou rozbila černými lakovanými botami a kabelkou stejné barvy. Jen délku šatů bychom příště volily kratší či delší. Jelikož je Nikola menšího vzrůstu, šaty jí zbytečně opticky zkracují nohy. Na druhou stranu si umí vyhrát s detaily. Do modra sladila i kryt na mobilní telefon. 

Foto: Profimedia

Reklama