cl.jpgFoto: Profimedia

Svým výkonem si slovenský herec nepřekvapivě vysloužil nejvyšší počet bodů ze všech, konkrétně 32. Ty mu přisoudila porota ve složení Tatiana Drexler, Jorge Gonzáles, Adela Vinczeová a Ján Ďurovčík. Nechyběl ani potlesk vestoje a bodovým hodnocením se pár ocitl ve velkém náskoku před ostatními soutěžícími.

Kromě toho, že má herec evidentně rytmus v těle, upoutal i svými svalnatými rameny. Jeho taneční partnerkou je profesionální tanečnice Vanda Poláková. Nutno ovšem podotknout, že ani Koleník nešel do soutěže pohybem zcela nepolíben, v mládí se totiž společenským tancům věnoval.

Mezi dalšími soutěžícími sedmé řady soutěže je například mistr bojových umění Attila Végh, tenistka Dominika Cibulková nebo herečka Diana Mórová, která je také porotkyní soutěže Česko-Slovensko má talent.

Dvaačtyřicetiletý Ján Koleník působí nejen na Slovensku, ale některé jeho filmy či seriály mohli diváci vidět i v České republice. Kromě již zmíněného seriálu První republika si zahrál ve filmu Šťastný nový rok nebo v nedávné novince V létě ti řeknu, jak se mám. 

Zdroje: ČSFD, Youtube, Let’s Dance Televízia Markíza