Další písnička putuje za partnery známými i neznámými. Blíží se půl jedné a na Rádiu Merci a ŽENA-IN.cz hrajeme Love Me Tender od Elivise Presleyho...

Pásnička Love Me Tender brázdí vlny éteru a my ji posíláme známým i neznámým partnerům, pro které dnes poslaly přáníčka čtenářky Monkee, Lidicka a HankaPU...

NEZNÁMÉMU

Chtěla bych hladit na Valentýna, Chtěla bych líbat na prvního máje, Chtěla bych lásku na věčné časy, Však mnohý si na ni jen hraje...
monkee


Díky za to, že jsi! Díky za společně prožitých krásných 25 let manželství!
lidicka


Děkuji Vašku za 25 let společného života, moc si toho vážím. Jsi prostě nejlepší a nic se Ti nevyrovná! Díky za to, že jsi!
HankaPU

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama