Další romantický song v naší dnešní volbě o nej českou písničku. Tentokrát se na výsluní dostává Petr Hapka a Lucie Bílá s písní Dívám se, dívám. Nominaci zaslala posluchačka Pinokio.

Jen se podívejte, jak pěkně to zní Petru Hapkovi a Lucii Bílé - Dívám se, dívám...


Dobrý den,
píseň Dívám se Dívám je společnou písní mou a mého manžela.Za celé manželství mě nejvíce dojal,když mi ji zazpíval na soukromé karaoke párty,která se konala na chatě,kdejsme byli spolu s našimi nejlepšími přáteli.Jelikož má absolutní hluch,ocenila jsem tento jeho výkon tím víc.Navíc má tato píseň úžasný náboj a nádherná slova.
Pinokio

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama